RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 4dc5d362-7f1f-54f0-a615-cf172a66cdd5 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 2.26 m uit de O.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/024609b2-ae80-5d62-bc33-5751a5886f66 |
| station | 11 |
| xrd | 222529.1981 |
| yrd | 495173.0025 |
| 30e32891-2598-55fd-9819-de31e58973bb | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1990 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van de trafo, ten N.O. van het huis; 0.38 m uit de O.kant; 2.45 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/024609b2-ae80-5d62-bc33-5751a5886f66 |
| station | 12 |
| xrd | 222555.3615 |
| yrd | 495184.1087 |
| bcc1313c-da67-5227-bb1b-fe8dfb5523a5 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 0.86 m uit de W.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 502 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a95394aa-ab35-5a54-ab93-130d99603710 |
| station | 11 |
| xrd | 224392.3603 |
| yrd | 494529.798 |
| 9faab984-7397-5a4d-abb8-681da9142316 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.muur van het Z.gedeelte van de boerderij; 0.32 m uit de Z.kant; 1.22 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 502 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a95394aa-ab35-5a54-ab93-130d99603710 |
| station | 12 |
| xrd | 224389.517 |
| yrd | 494516.2782 |
| ef673daf-430a-57f9-9522-f42045ce4305 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.muur van het cafe; 0.66 m uit de O.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/36528a38-114a-5f69-a635-36d111aadabf |
| station | 12 |
| xrd | 226493.1815 |
| yrd | 494543.3907 |
| d7c74d2c-9f0e-5786-b159-9037f85c9b80 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van de trafo; 0.10 m uit de Z.muur; 1.40 |
| omschrint | 8.135 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 504 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/63efa6c1-5f5f-53d7-8551-9250844eaa32 |
| station | 12 |
| xrd | 220967.9944 |
| yrd | 492432.0573 |
| 4e7209aa-d878-5c1a-a66f-722bab9c7f4b | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.bovenrand van de N. helft van de betonnen kolk, ten Z. van de trafo; 0.12 m uit de W.kant; 0.15 m uit de Z.kant.; 6.703 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 504 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/63efa6c1-5f5f-53d7-8551-9250844eaa32 |
| station | 13 |
| xrd | 220964.5667 |
| yrd | 492410.4003 |
| c8939c00-995d-5364-be17-36ec79f4dc72 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van de schuur; 0.50 m uit de N.muur; 1.43 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f6ac9364-b183-5dbc-8380-81c3cecd4c9b |
| station | 11 |
| xrd | 222246.0907 |
| yrd | 488946.8319 |
| 7d8a3912-0b70-5de2-be85-5206c1b649d2 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het huis; 0.32 m uit de N.muur; 0.50 m b.b.g. |
| omschrint | 11.437 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e5e31d56-16f2-5524-8b37-4bf3cf1e2027 |
| station | 11 |
| xrd | 235515.9219 |
| yrd | 475860.4536 |
| 49cea8ed-13f5-5688-b4c1-3312de6ba8d6 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.50 m uit de O.muur; 1.25 m b.b.g. |
| omschrint | 21.410 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 518 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/16317a68-a593-543f-abe3-13e476285e84 |
| station | 11 |
| xrd | 227115.9654 |
| yrd | 477645.371 |