RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 8b78c337-1847-50a5-9af3-cc5867edd6bb | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 028B0306. |
| peilmerk | 028B0306 |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/245bd55f-6740-5b0c-90dd-5eeaefdd8547 |
| station | 13 |
| xrd | 235830 |
| yrd | 487810 |
| 9429dfc2-4eaa-57b4-9d12-9f1feec56355 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 62.3795 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 6 34 23,39501 |
| maand | 06 |
| omschrext | RVSkernnetbout in grondanker, aan de O.zijde van de Hexelseweg. Identiek aan peilmerk 028B0357. |
| omschrint | |
| peilmerk | 028B0357 |
| phi | 52 22 25,00683 |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/245bd55f-6740-5b0c-90dd-5eeaefdd8547 |
| station | 14 |
| xrd | 235760.1466 |
| yrd | 487965.4412 |
| 7176f089-198e-5929-a70e-3268d92447b0 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 48.4603 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 6 22 16,25149 |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 028A0280. |
| omschrint | |
| peilmerk | 028A0280 |
| phi | 52 28 25,50195 |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d3db71c-4f19-5414-9e36-ea20b0ef0dee |
| station | 11 |
| xrd | 221854.9476 |
| yrd | 498900.6244 |
| 2926dbd3-f2e2-5ef2-b7bb-a29125bcccef | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 028A0281. |
| peilmerk | 028A0281 |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d3db71c-4f19-5414-9e36-ea20b0ef0dee |
| station | 12 |
| xrd | 221760 |
| yrd | 498900 |
| 98e6a514-ebcc-509c-a862-0c2b10d9ee59 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 028A0282. |
| peilmerk | 028A0282 |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0d3db71c-4f19-5414-9e36-ea20b0ef0dee |
| station | 13 |
| xrd | 221750 |
| yrd | 498900 |
| 64e34452-647a-5990-9063-e8274c9b6d8d | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de O.betonnen damwand; 0.45 m uit de Z.kant; 0.11 m uit de W.kant. |
| omschrint | 6.017 m N.A.P. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 401 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ae9a1d1c-c5e7-5c48-bf35-b5d27c4a8d6d |
| station | 11 |
| xrd | 228167.8994 |
| yrd | 499048.5767 |
| cec1ff18-9cd3-5eb2-97d7-d16566aaed3e | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1990 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het bovenvlak van de W.betonnen damwand; 0.15 m uit de N.kant; 0.09 m uit de W.kant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 401 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ae9a1d1c-c5e7-5c48-bf35-b5d27c4a8d6d |
| station | 12 |
| xrd | 228133.6581 |
| yrd | 499055.4805 |
| 93cb7fee-0659-5bdf-a5dc-f99d79b7ac1e | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.O.muur van de schuur; 0.33 m uit de W.muur; 1.22 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 402 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d53b96d4-7207-58d7-8a72-f48a6ec223f3 |
| station | 11 |
| xrd | 237540.9793 |
| yrd | 499643.698 |
| 6e682d10-3e1b-5ff2-a475-787631660076 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.muur van het huis; 0.66 m uit de W.muur; 2.25 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 403 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/165b87ea-2c04-5fc2-9cd1-8754081c12e6 |
| station | 11 |
| xrd | 239090.5918 |
| yrd | 498423.7713 |
| 87ef8630-fda5-57ad-a3b0-ae0689966bb4 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1990 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.betonnen rand van het viaduct; 0.06 m uit het Z.O.landhoofd; 0.52 m uit de buitenkant. 15.888 m N.A.P. (GPS) (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 403 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/165b87ea-2c04-5fc2-9cd1-8754081c12e6 |
| station | 12 |
| xrd | 239082.8812 |
| yrd | 498394.3753 |