RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| f2855912-2164-5af6-9c72-ccc837b37e92 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de Z.W.muur van het huis; 0.37 m uit de Z.muur; 1.20 m b.b.g. |
| omschrint | 12.137 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 525 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9bba3d7f-49cc-5707-99b9-80c360732df9 |
| station | 11 |
| xrd | 234507.9364 |
| yrd | 479201.9251 |
| a3693d06-15e1-5ad2-887b-57fd9e768c0a | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.O.muur van het huis nr.224; 0.72 m uit de O.kant; 1.30 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 525 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9bba3d7f-49cc-5707-99b9-80c360732df9 |
| station | 12 |
| xrd | 234439.002 |
| yrd | 479149.6996 |
| ac0525b4-b38e-5299-8106-81ae2f1c9047 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Waterpasbout met gat in de Z.W.muur van het huis; 0.64 m uit de Z.kant; 0.40 m b.b.g.(1993). 11.321 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 525 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9bba3d7f-49cc-5707-99b9-80c360732df9 |
| station | 41 |
| xrd | 234507.7149 |
| yrd | 479202.0778 |
| 107a52c1-d7ab-5fb9-ab67-be5abe5a41b6 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.18 m uit de O.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 526 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bd213646-fc10-5cb4-a654-0e75da2e4375 |
| station | 11 |
| xrd | 221148.0899 |
| yrd | 499293.1487 |
| 3adc649a-43c5-53dd-88fb-9155f61dd881 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.34 m uit de O.muur; 1.65 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 527 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e11f2ea1-d1b3-5fd6-8d2d-4e4d32d2b46c |
| station | 11 |
| xrd | 221235.1345 |
| yrd | 497213.2187 |
| 42b20b65-fcb4-546e-84d1-e7df3847abcb | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van de tweede schuur achter het huis; 0.10 m uit de Z.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 528 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35f1970a-2d69-55a5-bcc1-ab8cba9f8e18 |
| station | 11 |
| xrd | 227043.313 |
| yrd | 497081.295 |
| e9d0e8eb-f82c-5299-bb03-7cb5f1478254 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1990 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.muur van de eerste schuur achter het huis; 0.22 m uit de W.hoek; 1.35 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 528 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35f1970a-2d69-55a5-bcc1-ab8cba9f8e18 |
| station | 12 |
| xrd | 227058.5056 |
| yrd | 497084.4186 |
| bebad116-c143-51e9-aeb9-2fc5d1df00b9 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 028A0279. |
| peilmerk | 028A0279 |
| phi | |
| punt | 530 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/956368de-4f7b-5d88-a42f-028325d11905 |
| station | 16 |
| xrd | 229240 |
| yrd | 494550 |
| 211f1cd4-45b8-51f2-b269-2ce5bd330fc5 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 028A0243. |
| peilmerk | 028A0243 |
| phi | |
| punt | 530 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/956368de-4f7b-5d88-a42f-028325d11905 |
| station | 17 |
| xrd | 229160 |
| yrd | 494600 |
| c8b4ed1f-2d6d-59cc-8033-8835b7e224f5 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 50.6877 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 6 28 43,93131 |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 028A0298. |
| omschrint | |
| peilmerk | 028A0298 |
| phi | 52 26 03,65190 |
| punt | 530 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/956368de-4f7b-5d88-a42f-028325d11905 |
| station | 18 |
| xrd | 229237.4115 |
| yrd | 494621.6446 |