RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| e8ff862d-c481-5a96-954b-945a155d4f67 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Bronzen bout in de W.muur van de meest N.aanbouw van het huis; 0.11 m uit de N.muur; 1.35 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 538 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/463bcaed-99e4-54b6-bd79-6bea848906cf |
| station | 12 |
| xrd | 234617.1864 |
| yrd | 491918.2776 |
| 120d4ffb-f81b-5707-b87f-e75062cf8d81 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1990 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de meest W.muur van het woonhuis; 0.37 m uit de N.W.hoek; 0.87 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 538 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/463bcaed-99e4-54b6-bd79-6bea848906cf |
| station | 13 |
| xrd | 234616.7369 |
| yrd | 491911.8814 |
| ae994405-802f-5c84-8d46-664ae4be295b | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van de trafo; 0.80 m uit de N.muur; 1.70 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 540 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c7c99707-abd4-506e-b343-618c4809f36a |
| station | 11 |
| xrd | 237073.7428 |
| yrd | 489090.481 |
| b443ecc6-0912-52a3-8543-b6890d1cc6bb | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het huis; 3.20 m uit de Z.muur; 1.80 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 541 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f237a3e0-3b8d-5f61-9bdf-909ec26c879d |
| station | 11 |
| xrd | 235219.247 |
| yrd | 489806.4679 |
| 4c96b604-9450-53af-af14-0b707550c617 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 0.17 m uit de O.muur; 1.25 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 543 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2a13e482-1d3b-5ff8-8b2e-753ee9455bdf |
| station | 11 |
| xrd | 230596.3478 |
| yrd | 486723.8657 |
| 8ec3e880-7193-5269-8b12-5024516acc79 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van het huis nr.57; 2.65 m uit de O.hoek; 0.28 m b.b.g. 10.868 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 543 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2a13e482-1d3b-5ff8-8b2e-753ee9455bdf |
| station | 12 |
| xrd | 230572.9612 |
| yrd | 486725.5702 |
| aca46e8f-1d08-5d1a-9404-c92d695e8f33 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 107.32 m N.A.P. (1995).Stang b bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 102 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/47b1b775-995e-52dc-9cbc-0d43d0ed4550 |
| station | 01 |
| xrd | 260091.335 |
| yrd | 481608.4559 |
| 17d747e1-81ac-5be9-8514-823efd3c0df0 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.23 m uit de W.steunbeer; 1.13 m boven de sokkel.; 48.226 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 102 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/47b1b775-995e-52dc-9cbc-0d43d0ed4550 |
| station | 11 |
| xrd | 260087.4939 |
| yrd | 481601.1041 |
| 8364a9cf-0d9d-51c7-94db-188bd16b140a | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1968 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de vloer van het Z.galmgat; ongeveer in het midden. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 102 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/47b1b775-995e-52dc-9cbc-0d43d0ed4550 |
| station | 14 |
| xrd | 260092.6318 |
| yrd | 481603.2254 |
| 5591c097-fd6a-5a49-b459-daa2a6a43e89 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1962 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de vloer van het W.galmgat; 0.77 m uit de Z.muur. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 102 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/47b1b775-995e-52dc-9cbc-0d43d0ed4550 |
| station | 15 |
| xrd | 260086.3813 |
| yrd | 481607.7264 |