RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| a86a589c-b67c-56ef-b04b-ccfb22c6b109 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/647afd38-a220-50a8-bbcd-800820f99e7a |
| station | 01 |
| xrd | 272346.9521 |
| yrd | 479645.5323 |
| 85283c36-409c-5039-b14e-fed9cddbd918 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Turmbolzen in de Z.torenmuur; 0.59 m uit de W.muur; 1.76 m b.b.g.; 84.02 m N.N. (1970). Turmbolzen S.= 3708029-01. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/647afd38-a220-50a8-bbcd-800820f99e7a |
| station | 11 |
| xrd | 272342.1925 |
| yrd | 479642.6243 |
| 29b6acee-6aac-540f-972b-ce188b4f3d27 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Turmbolzen in de N.torenmuur; 0.63 m uit de O.muur; 1.65 m b.b.g.; 80.73 m N.N. (1970). Turmbolzen N. = 3708029-03. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/647afd38-a220-50a8-bbcd-800820f99e7a |
| station | 13 |
| xrd | 272351.7438 |
| yrd | 479648.4887 |
| 08a20b41-a2ea-591c-8b92-2c524328c9e5 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Festlegung; 0.90 m o.b.g.; 73.55 m N.N. (1970). = 3708029-04. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/647afd38-a220-50a8-bbcd-800820f99e7a |
| station | 14 |
| xrd | 272347.5303 |
| yrd | 479692.7902 |
| 396f2dcc-f2a4-5052-b54c-abbc4ca3586f | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Platte; 0.40 m o.b.g.; 74.13 m N.N. (1970). = 3708029-05. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/647afd38-a220-50a8-bbcd-800820f99e7a |
| station | 15 |
| xrd | 272324.3822 |
| yrd | 479692.267 |
| 03d822cf-30bc-5e04-ba4c-63bc92f93473 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Rohr. 82.25 m N.N. (1970). = 3708029-06. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/647afd38-a220-50a8-bbcd-800820f99e7a |
| station | 16 |
| xrd | 272343.9415 |
| yrd | 479615.4596 |
| 485ee3fb-8650-5e0a-87b0-3ecc6ed37ff2 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 2.59 m uit de O.muur; 0.75 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/647afd38-a220-50a8-bbcd-800820f99e7a |
| station | 17 |
| xrd | 272350.0697 |
| yrd | 479649.1902 |
| 132d586b-c229-588c-aff2-6cc159d18716 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89c4c465-b0e8-59fe-ae28-5eb3f30a2fe5 |
| station | 01 |
| xrd | 264064.4717 |
| yrd | 481966.8633 |
| f611e01d-d0c8-5f9b-85f6-9c67eb0ad116 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.torenmuur; 0.73 m uit de Z.muur; 1.65 m b.b.g. 51.230 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89c4c465-b0e8-59fe-ae28-5eb3f30a2fe5 |
| station | 11 |
| xrd | 264066.7369 |
| yrd | 481966.7019 |
| 9e39fd23-7075-5bc9-b1d3-f78d6902d639 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.muur van het kapelletje; 0.23 m uit de Z.muur; 1.50 m b.b.g. 51.157 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 306 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/89c4c465-b0e8-59fe-ae28-5eb3f30a2fe5 |
| station | 12 |
| xrd | 264061.6363 |
| yrd | 481975.756 |