RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 0bbdabaf-2df2-5368-aa93-88873358322d | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van de uitbouw aan de Z.kerkmuur; 0.56 m uit de O.muur; 1.42 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 311 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fb62cf1e-1cf2-5992-bf0a-a8c270cc3b1e |
| station | 12 |
| xrd | 261356.0784 |
| yrd | 491956.5631 |
| c1eeed25-197e-5108-bdc0-96349f25b6e3 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/71638b30-2682-5f0c-9421-30151281547b |
| station | 01 |
| xrd | 269545.7631 |
| yrd | 495800.4986 |
| dadc6748-7e23-5438-be41-0cdb0fcd5176 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 1.97 m uit de N.muur; 1.61 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/71638b30-2682-5f0c-9421-30151281547b |
| station | 11 |
| xrd | 269539.7909 |
| yrd | 495803.2362 |
| 672ce837-1bf5-5c8e-890d-7c222465e6db | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Turmbolzen in de N.torenmuur; 4.95 m uit de W.muur; 0.84 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/71638b30-2682-5f0c-9421-30151281547b |
| station | 16 |
| xrd | 269544.2222 |
| yrd | 495806.1227 |
| ff6f4ca7-e348-5bae-a000-f59463daff29 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 63.2154 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 6 59 10,63397 |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 029A0199. |
| omschrint | |
| peilmerk | 029A0199 |
| phi | 52 26 30,75956 |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9644ca18-813d-5c25-831c-106a38b66ee5 |
| station | 11 |
| xrd | 263721.9083 |
| yrd | 496100.4459 |
| 6c57ba91-7e7f-5a0d-81e6-cd53db8e9406 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 029A0200. |
| peilmerk | 029A0200 |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9644ca18-813d-5c25-831c-106a38b66ee5 |
| station | 12 |
| xrd | 263650 |
| yrd | 496350 |
| feac6204-8085-565a-a934-24d0861a988a | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 029A0201. |
| peilmerk | 029A0201 |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9644ca18-813d-5c25-831c-106a38b66ee5 |
| station | 13 |
| xrd | 263650 |
| yrd | 496350 |
| 02e37aa3-0c65-5054-a16a-0d0d85d3525c | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van het huis; 1.20 m uit de Z.W.muur; 2.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a5e2a502-8513-5631-a462-2295ac7b7909 |
| station | 11 |
| xrd | 262630.0037 |
| yrd | 485176.6883 |
| ec447a80-46c2-57ed-85c8-d94c8751820e | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van het huis; 0.39 m uit de N.O.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 504 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a34560b0-5b63-5bc0-b9ea-3b4dcc24db0a |
| station | 11 |
| xrd | 261676.8609 |
| yrd | 483765.4889 |
| a4eaff71-bd4a-557e-8ed8-5890b5842c8c | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van de bungalow; 0.82 m uit de N.O.muur; 1.20 m b.b.g. |
| omschrint | 38.699 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4121569e-6194-5539-a68f-2f24f016e54f |
| station | 11 |
| xrd | 263584.8306 |
| yrd | 486403.0399 |