RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 30848f9f-f05d-5a15-bf58-da2e6ef2302c | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.muur van de schuur naast Denekamperstraat 33; 1.10 m uit de Z.muur; 1.45 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4121569e-6194-5539-a68f-2f24f016e54f |
| station | 12 |
| xrd | 263556.0907 |
| yrd | 486495.4992 |
| 79e8b523-6db4-589d-aebf-487c9e3cc4bc | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.muur van de stal; 0.32 m uit de Z.muur; 1.44 m b.b.g. |
| omschrint | 32.286 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 510 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a0900729-2fd4-5ce9-a62c-5493d44db7a1 |
| station | 12 |
| xrd | 265780.857 |
| yrd | 483254.1897 |
| f6f58ab2-d45e-5645-8500-75e7ef92c66c | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 0.34 m uit de O.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 513 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/962a0665-10d4-50a8-8fb1-f83a50397152 |
| station | 11 |
| xrd | 260945.8943 |
| yrd | 478736.8685 |
| 2d493afb-dddb-5d40-8722-b11b915db1e4 | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van het Z.landhoofd van de duiker, ten Z. van de boerderij; 0.61 m uit de knik; 0.07 m uit de bovenkant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 517 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/81439eaa-71e0-56cf-a86b-41459698e361 |
| station | 11 |
| xrd | 266485.9593 |
| yrd | 479165.6843 |
| d4558caa-d840-56e5-a8ca-c6b0f99d895b | |
|---|---|
| blad | 299 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van het huis; 0.34 m uit de N.O.muur; 1.75 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 518 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/393496fe-7d7b-5d72-8797-c3afae312ef0 |
| station | 11 |
| xrd | 261605.8703 |
| yrd | 480978.921 |
| 69734f7d-9cab-54fb-8a6e-d236e130f98c | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang onder bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5824839c-8950-57fa-9eb1-79d31b7c556e |
| station | 02 |
| xrd | 92742.7184 |
| yrd | 450698.4773 |
| 623c6514-4e30-5e8d-9130-e3c807f238bd | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het midden van het N.O.muurvlak van de watertoren; 3.25 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5824839c-8950-57fa-9eb1-79d31b7c556e |
| station | 11 |
| xrd | 92746.6021 |
| yrd | 450703.275 |
| d278637f-df72-5c9e-aa38-777de53e88f0 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1968 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in tegel (0.50 m x 0.50 m), binnen het raster in de N.hoek; 0.83 m uit de betonnen N.W.rand; 2.03 m uit de betonnen N.O.rand, onder de schuin geplaatste voorm. steen R.D.; 0.50 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5824839c-8950-57fa-9eb1-79d31b7c556e |
| station | 12 |
| xrd | 92742.1826 |
| yrd | 450723.6371 |
| 65c8e8e3-667b-562f-a920-e824ec167be1 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van de watertoren; 0.98 m ten N.O. van de ingang; 0.90 m b.b.g.; -1.580 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5824839c-8950-57fa-9eb1-79d31b7c556e |
| station | 13 |
| xrd | 92748.6065 |
| yrd | 450696.8634 |
| e319e8da-6df0-5bbd-b2bb-a8d2fb23220e | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3dec24f8-3eab-55cb-9e11-fd5532ecb671 |
| station | 01 |
| xrd | 80922.8143 |
| yrd | 454893.8979 |