RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| e9a4a791-7747-59c0-b387-1b1d86262c25 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/832f15e2-1f92-5a36-ad97-f753e3c5e204 |
| station | 01 |
| xrd | 90814.7667 |
| yrd | 472189.0841 |
| 99f243b4-91e6-5996-b0cc-75898c490bde | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur boven de ingang; 0.37 m onder de hardstenen gedenkplaat; 4.52 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/832f15e2-1f92-5a36-ad97-f753e3c5e204 |
| station | 11 |
| xrd | 90810.3798 |
| yrd | 472189.4511 |
| fd822a8a-e4a7-5742-9fda-868e4bac1b7f | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.steunbeer van de N.kerkmuur; 0.32 m uit de O.kant; 1.40 m boven het muurtje. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/832f15e2-1f92-5a36-ad97-f753e3c5e204 |
| station | 15 |
| xrd | 90810.5903 |
| yrd | 472200.3349 |
| 4fda34bc-2365-5b27-9f8f-437c385dae9d | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/54104284-37ea-5dba-a3da-610942a22a11 |
| station | 01 |
| xrd | 99352.1138 |
| yrd | 450953.409 |
| 4437ce8f-216e-5bdf-9ded-fceb8a0f4424 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.63 m uit de Z.muur; 2.85 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/54104284-37ea-5dba-a3da-610942a22a11 |
| station | 11 |
| xrd | 99351.2253 |
| yrd | 450948.6859 |
| 01f9f8f0-bf73-5196-93a0-f71e15fb6d0b | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1976 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in W.torenmuur; 1.22 m uit de Z.torenmuur; 1.24 m boven de omgang. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/54104284-37ea-5dba-a3da-610942a22a11 |
| station | 12 |
| xrd | 99350.9826 |
| yrd | 450953.0409 |
| de72f996-2930-517d-8a00-613afdaa404f | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.kerkmuur; 0.15 m uit de N.muur; 0.85 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/54104284-37ea-5dba-a3da-610942a22a11 |
| station | 14 |
| xrd | 99350.1414 |
| yrd | 450958.2691 |
| 034891b5-3d31-574b-8eb2-25d1374d86f3 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Voet stang |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ea9cce16-c5f5-58ea-9cd8-4b50f295e9a6 |
| station | 01 |
| xrd | 86752.411 |
| yrd | 451792.5204 |
| 3d40fc2c-8fec-54e1-b60d-61ada8ca2f57 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1974 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.balustrade van de toren; 0.10 m uit de buitenkant van de balustrade; 0.20 m ten Z. van het midden. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ea9cce16-c5f5-58ea-9cd8-4b50f295e9a6 |
| station | 11 |
| xrd | 86749.4902 |
| yrd | 451795.2125 |
| d20cda49-0999-582f-a07e-1497cba2ad4d | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de W.torenmuur, links van de ingang; 0.56 m uit de O.kant; 0.70 m b.b.g.; -0.485 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ea9cce16-c5f5-58ea-9cd8-4b50f295e9a6 |
| station | 12 |
| xrd | 86751.0336 |
| yrd | 451797.9703 |