RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 2bda7b76-aa07-56f5-8fad-88f049cda9cb | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | N.A.P.bout met vertikale boring in de O.muur van het huis; 0.56 m uit de N.muur; 1.30 m b.b.g.; 26.677 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8c2bf956-cac0-562a-bd1e-2b183cecdee4 |
| station | 11 |
| xrd | 255269.1214 |
| yrd | 478122.8042 |
| 7d4c6704-d6d2-5777-9f6a-a4d784f0eb80 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de Z.W.betonrand van het Z.landhoofd van het viaduct; 0.11 m uit de O.kant; 0.22 m uit de Z.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8c2bf956-cac0-562a-bd1e-2b183cecdee4 |
| station | 12 |
| xrd | 255197.1936 |
| yrd | 478214.8348 |
| 06cd408b-194a-5f22-a7bf-bf06c6972667 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het trafohuisje; 1.00 m uit de N.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 502 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0029c885-1d8d-5b7b-a68a-48090a550f9f |
| station | 11 |
| xrd | 259821.9881 |
| yrd | 476071.7087 |
| 23a80a4b-f8c0-5546-ae09-488110f5ff3d | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | N.A.P.bout met vertikale boring in de meest O.muur van het huis; 10.20 m uit de Z.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 507 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/13173c3d-5875-54d0-b68f-6dee553fb260 |
| station | 11 |
| xrd | 252683.14 |
| yrd | 478460.74 |
| 0fa3cd50-6aca-5cfe-b4a8-d856f4e5f7b3 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Messing bout in de N.O.muur van het café; 0.34 m uit de N.W.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 516 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c0345444-93bd-5b51-9eb7-cbb210ff1bf7 |
| station | 11 |
| xrd | 255566.1307 |
| yrd | 484900.4525 |
| cfe88aae-154c-5e4a-a39a-2b513bc412e5 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 3.28 m uit de O.muur; 1.60 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 518 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/29819c08-ac8a-5288-9a5b-ebe1e1bed883 |
| station | 11 |
| xrd | 258191.5802 |
| yrd | 486248.3635 |
| d26c5ae3-3e28-5640-b911-ad239c300b7b | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | N.A.P.bout met vertikale boring in de Z.O.muur van het huis; 0.46 m uit de Z.muur; 0.90 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 530 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/34a05d22-03ec-53c2-9188-f13812ad2582 |
| station | 11 |
| xrd | 243900.026 |
| yrd | 496844.895 |
| 7fc429d2-e00d-501e-bf0c-441b3006ecc8 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | N.A.P.bout met vertikale boring in het Z.W.vlak van de Z.W.damwand; 2.67 m uit de N.W.kant; 0.31 m onder de bovenkant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 531 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a3824d56-4d0a-53d4-9848-059c6b81c654 |
| station | 11 |
| xrd | 247030.193 |
| yrd | 496065.158 |
| a82ced82-ab38-59e5-9786-50cc558bd590 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | N.A.P.bout met vertikale boring in de O.muur van het huis; 0.11 m uit de N.muur; 0.70 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 532 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e3da2291-29eb-5c02-b16c-443dd8627544 |
| station | 11 |
| xrd | 249442.727 |
| yrd | 496420.329 |
| e0e9011e-20b0-58c4-a14f-726b131b7162 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | N.A.P.bout met vertikale boring in de Z.muur van het huis; 0.50 m uit de W.muur; 1.00 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 533 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/60011eaa-471a-5bc3-8ef9-f2b498001aff |
| station | 11 |
| xrd | 252119.406 |
| yrd | 496873.363 |