RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 95fbe497-40ec-5883-a9df-ad40836b4244 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Voet kruis. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/21a00595-ab6b-5cf5-9708-46e801222a79 |
| station | 01 |
| xrd | 232248.7832 |
| yrd | 479979.436 |
| c34357cb-a0ca-5408-80ff-d0d3bb4684f8 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.34 m uit de N.muur 1.90 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/21a00595-ab6b-5cf5-9708-46e801222a79 |
| station | 11 |
| xrd | 232246.625 |
| yrd | 479981.1849 |
| 53b01e53-6b1a-51b5-93eb-a1ce3c365e50 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.kerkmuur; 0.78 m uit de N.W.muur; 1.78 m b.b.g. 24.945 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/21a00595-ab6b-5cf5-9708-46e801222a79 |
| station | 12 |
| xrd | 232256.102 |
| yrd | 479959.8197 |
| 54fe5d7a-3191-5206-808a-87b9d8aabd84 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.0 m b.b.g. |
| omschrint | 75.683 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2f822f2-b75a-5da8-8275-291396f50889 |
| station | 11 |
| xrd | 225179.653 |
| yrd | 483581.265 |
| f534a6ca-cf77-5ce7-ad13-680d521b1940 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.0 m b.b.g. |
| omschrint | 45.756 m N.A.P. (1986). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fc72349b-e556-5e35-b7d6-db194bc7d88d |
| station | 11 |
| xrd | 225266.0063 |
| yrd | 490940.0997 |
| dbcad5fd-7231-5a31-889d-0d83c23c8275 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven versierselen. |
| omschrint | OH: 36.79 m b.b.g. (1982). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e752ba57-8cb9-5935-bc74-3407f5c7f058 |
| station | 01 |
| xrd | 239252.0401 |
| yrd | 492288.3175 |
| 067c7105-8aae-59bd-8a61-2e256485bb53 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.kerkmuur; 3.28 m uit de W.muur; 1.76 m b.b.g.; 13.263 m N.A.P. (1982). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e752ba57-8cb9-5935-bc74-3407f5c7f058 |
| station | 11 |
| xrd | 239247.185 |
| yrd | 492288.3951 |
| ddb91526-07b7-51a0-820e-82dac8a6c5a1 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.torenmuur, links van de middelste deur; 0.38 m uit de N.O.kant; 1.70 m boven het bordes.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e752ba57-8cb9-5935-bc74-3407f5c7f058 |
| station | 13 |
| xrd | 239253.4602 |
| yrd | 492290.8284 |
| 66f163aa-6938-5a61-9ab4-388b41725c31 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d4d407bb-18dc-50d8-9c87-62fb32e75eb0 |
| station | 01 |
| xrd | 235621.0558 |
| yrd | 497150.1692 |
| d2253a52-b2cd-5a49-8bcb-08a12172a299 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.torenmuur; 0.39 m uit de N.muur; 2.35 m b.b.g. 12.714 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d4d407bb-18dc-50d8-9c87-62fb32e75eb0 |
| station | 11 |
| xrd | 235622.9772 |
| yrd | 497152.2369 |