RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 2f837738-02aa-5661-9a4f-44249c21e67d | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | N.A.P.bout met vertikale boring in de N.O.muur van het huis; 0.43 m uit de N.W.muur; 1.03 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 534 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/505c7627-d63e-5d01-832e-c11fdb481e6c |
| station | 11 |
| xrd | 247475.546 |
| yrd | 490273.38 |
| a2981747-c2ac-5d27-b172-4d0300b5a633 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | N.A.P.-bout met vertikale boring in de Z.W.muur van de boerderij; 0.43 m uit de Z.O.muur; 0.90 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 537 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d611971a-82a7-5ad4-bde5-a71f1e31052c |
| station | 11 |
| xrd | 242586.117 |
| yrd | 490782.023 |
| 79469b45-1657-56a4-a76e-9ce6a0574268 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van de boerderij; 0.28 m uit de Z.muur; 1.39 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 541 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/71b1fa9c-7081-5964-8574-dd6069ba6dac |
| station | 11 |
| xrd | 244540.192 |
| yrd | 499901.219 |
| 8eed1225-7232-533d-8da6-e1caa61127fe | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 0.44 m uit de W.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 542 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4c8f6d25-2313-5942-9bf0-f28a376ee6e2 |
| station | 11 |
| xrd | 241038.164 |
| yrd | 497395.797 |
| b78cd56a-47d1-514a-8a90-c6986297e88d | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het huis; 0.64 m uit de N.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 544 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dea0351f-6599-5274-bc44-1d786163b38c |
| station | 11 |
| xrd | 241371.42 |
| yrd | 493452.572 |
| 4dc746cf-5108-5a52-bb95-d4ff76266279 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de N.betonbalk van het W.landhoofd van het viaduct; 0.10 m uit de Z.kant; 0.12 m uit de W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 545 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f9500451-b8cf-57a2-a895-f4f1e0ea5a8c |
| station | 11 |
| xrd | 241386.419 |
| yrd | 490421.797 |
| d82a3872-f3df-587b-8e5c-a883e132cfc7 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messimg bout in de Z.muur van het huis; 1.05 m uit de O.muur; 1.35 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 547 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1c0d7c6b-b7e7-59f0-879d-86a88cbf876d |
| station | 11 |
| xrd | 253985.188 |
| yrd | 496048.903 |
| fa17af58-01c2-52cd-9028-213b1618eed3 | |
|---|---|
| blad | 280 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van de schuur; 0.50 m uit de Z.muur; 1.35 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 549 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c96f60ab-b325-57a4-b258-5bc9738e083b |
| station | 11 |
| xrd | 255238.816 |
| yrd | 493768.493 |
| e55337fb-d7df-54d1-9397-86871adcd4d6 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Heliotroopbout in de pijler. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c7a24ae0-8075-5250-beba-6b0739ed429f |
| station | 11 |
| xrd | 224322.584 |
| yrd | 498849.1289 |
| 015607e4-fc3f-5307-92e3-98a090204124 | |
|---|---|
| blad | 289 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in een granieten plaat; 1.57 m ten Z. van 11; 0.00 m b.b.g. NEREF 0205. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c7a24ae0-8075-5250-beba-6b0739ed429f |
| station | 14 |
| xrd | 224322.6866 |
| yrd | 498847.5583 |