RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| b6fe5a96-abd8-5eb4-8b97-c7e8e3eb90b1 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Midden bol. |
| omschrint | OH: 39.88 m b.b.g. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 340 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c002f2d5-97f6-590c-9ae2-22b370d90c12 |
| station | 02 |
| xrd | 140689.8214 |
| yrd | 457073.3288 |
| 45758a40-f6de-59e8-81ec-1c8616239730 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bb2b74a1-30d1-5860-93f8-25e949788683 |
| station | 02 |
| xrd | 147201.9862 |
| yrd | 458557.9185 |
| 69532b7c-2761-5fb9-bcbe-2429ec8a8150 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.muur van de N.W.vleugel van het hoofdgebouw; 0.54 m uit de N.muur; 1.85 m b.b.g. 16.159 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bb2b74a1-30d1-5860-93f8-25e949788683 |
| station | 12 |
| xrd | 147194.4404 |
| yrd | 458570.8315 |
| a21b0b2e-df5d-50e3-8eca-f561805e551c | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van het hoofdgebouw; 4.44 m rechts van de hoofingang; 1.40 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bb2b74a1-30d1-5860-93f8-25e949788683 |
| station | 13 |
| xrd | 147192.6686 |
| yrd | 458553.9183 |
| 6abfc82c-4582-5580-b56a-02dde96cc349 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | OH: 91.84 m N.A.P. (1990). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 342 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/24f6ca01-7452-5faa-9f71-5aa0310c5c25 |
| station | 01 |
| xrd | 152590.6695 |
| yrd | 461070.6589 |
| 11428699-cf93-53bb-adfe-03edfd798f24 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.muur van het hoofdgebouw, rechts van de ingang; 1.76 m boven de stoep.; 41.990 m N.A.P. (1980). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 342 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/24f6ca01-7452-5faa-9f71-5aa0310c5c25 |
| station | 11 |
| xrd | 152578.7633 |
| yrd | 461093.9119 |
| c34f41e8-4193-54b2-8ebd-d2d5b990b884 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.muur van de O.zijvleugel; 0.54 m uit de W.muur; 1.70 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 342 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/24f6ca01-7452-5faa-9f71-5aa0310c5c25 |
| station | 12 |
| xrd | 152600.6793 |
| yrd | 461126.0011 |
| 0cf7ccc8-689c-5415-8f1c-22eaf03dca75 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 344 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/79c21ce1-fafb-53e3-b4ac-264faa62db90 |
| station | 01 |
| xrd | 149354.533 |
| yrd | 465955.3081 |
| 1b32779e-afef-523f-befe-3a474754b808 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van de voormalige pastorie; 0.21 m ten O. van het W.raam; 2.32 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 344 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/79c21ce1-fafb-53e3-b4ac-264faa62db90 |
| station | 12 |
| xrd | 149333.3354 |
| yrd | 465943.5008 |
| b19fd64e-7b27-51ac-839c-722717704936 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang onder windvaan. Toren in de steigers (2003). |
| omschrint | OH: 32.73 m b.b.g. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 345 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c80f2a3f-667b-5baf-bde1-a0482ad2d32e |
| station | 01 |
| xrd | 147671.2603 |
| yrd | 469303.7547 |