RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 1a8fdaaa-0756-5600-a939-3f9e94170863 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van de machinekamer; 0.72 m uit de Z.W.muur; 1.90 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 348 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0f9d5efe-f313-5fac-a328-c2675364637c |
| station | 12 |
| xrd | 151164.4448 |
| yrd | 450419.7498 |
| 6cc964c5-1f26-52bc-8053-0ac41acb6878 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.10 m b.b.g. Alleen te voet bereikbaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 349 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/06136e07-7203-5686-8f4a-1fddde835cf2 |
| station | 12 |
| xrd | 144497.322 |
| yrd | 467814.8736 |
| b0daa811-b7ef-5943-b7f1-ad86720c956b | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 351 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f320f63a-7750-5e8d-8875-01b2d5dccc7f |
| station | 01 |
| xrd | 156713.3135 |
| yrd | 455005.2879 |
| 05cb5845-d6a9-5620-a8a5-97a3d058f6e7 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 1.89 m uit de W.muur; 1.88 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 351 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f320f63a-7750-5e8d-8875-01b2d5dccc7f |
| station | 11 |
| xrd | 156711.9691 |
| yrd | 455001.9635 |
| 17b5ccdd-42db-5f35-abaa-2e1d5eeb11e0 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van de Z.dwarsbeuk van de kerk; 5.04 m uit de W.muur; 1.84 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 351 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f320f63a-7750-5e8d-8875-01b2d5dccc7f |
| station | 12 |
| xrd | 156734.5261 |
| yrd | 454993.364 |
| a716986e-f804-55b5-85ed-c365efa5ce1a | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Grote bronzen bout in het ronde gedeelte van de toren, rechts van de hoofdingang; 2.79 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 352 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/53e88eea-6362-591b-b6c2-299ddb5f5bb0 |
| station | 11 |
| xrd | 159315.6551 |
| yrd | 462724.2951 |
| 0894acf5-0579-52db-a581-d45bb125c486 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.muur van het N.W.hoektorentje; 0.11 m uit de N.W.muur; 1.34 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 352 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/53e88eea-6362-591b-b6c2-299ddb5f5bb0 |
| station | 12 |
| xrd | 159318.7559 |
| yrd | 462732.8692 |
| 90efa302-cc3e-56b7-861b-8fd78da9fec9 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de N.muur; 0.74 m uit de W.muur; 2.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 353 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dc473827-65a3-5563-a01e-ee8408a7b955 |
| station | 11 |
| xrd | 156856.8811 |
| yrd | 463485.0631 |
| 43c60c4c-1049-5426-982a-756e4c6c35a1 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 032B0346. |
| peilmerk | 032B0346 |
| phi | |
| punt | 354 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/95c2c1b4-60b8-5c04-9210-62f9d1d0c051 |
| station | 14 |
| xrd | 151340 |
| yrd | 470120 |
| 053b0bfd-594e-553d-ac7e-249c9f07b485 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 032B0223. |
| peilmerk | 032B0223 |
| phi | |
| punt | 354 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/95c2c1b4-60b8-5c04-9210-62f9d1d0c051 |
| station | 15 |
| xrd | 151330 |
| yrd | 470110 |