RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 3f403c5f-a0d0-5cd1-ba43-3bf33b795d2b | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 1 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 43.4038 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 5 20 01,26282 |
| maand | 5 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in het betonnen wegdek, aan de N. kant van de brug; 0.90 m uit de N. kant van de brug; 0.13 m uit de ijzeren strip. Identiek aan peilmerk 032B0364. |
| omschrint | |
| peilmerk | 032B0364 |
| phi | 52 13 08,81752 |
| punt | 354 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/95c2c1b4-60b8-5c04-9210-62f9d1d0c051 |
| station | 16 |
| xrd | 151342.6571 |
| yrd | 470115.6884 |
| 4c37297a-8939-5e3b-90f4-88d13b77feec | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel onder de steen R.D.; 1.10 m o.b.g. (1992). 10.119 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 355 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2f23b1a-6bdf-5c87-a0db-8ce76d09495c |
| station | 11 |
| xrd | 141060.3887 |
| yrd | 466010.3588 |
| 945716b0-adda-53ac-bf09-c351b635dde1 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.1 m b.b.g. |
| omschrint | 11.251 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 355 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2f23b1a-6bdf-5c87-a0db-8ce76d09495c |
| station | 12 |
| xrd | 141060.3887 |
| yrd | 466010.359 |
| 4d89627b-633d-5ecd-b8fc-503728599d26 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.35 m o.b.g. (1992). 10.745 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 355 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2f23b1a-6bdf-5c87-a0db-8ce76d09495c |
| station | 13 |
| xrd | 141062.9179 |
| yrd | 466028.2333 |
| e0c35352-7bb9-5692-b39e-007ba036263e | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 45.4086 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 5 11 03,57940 |
| maand | 3 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 032C0266. |
| omschrint | |
| peilmerk | 032C0266 |
| phi | 52 06 03,11985 |
| punt | 356 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c69e7f37-96ce-5e76-a5f2-14ab3ac42cab |
| station | 15 |
| xrd | 141099.5273 |
| yrd | 456977.3778 |
| 8fd13bf6-bca9-518b-9f09-e6bbc74a14db | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 032C0265. |
| peilmerk | 032C0265 |
| phi | |
| punt | 356 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c69e7f37-96ce-5e76-a5f2-14ab3ac42cab |
| station | 16 |
| xrd | 141140 |
| yrd | 457000 |
| 7dc58429-01bf-5414-a5e3-1d1cc61f7d40 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 032C0171. |
| peilmerk | 032C0171 |
| phi | |
| punt | 356 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c69e7f37-96ce-5e76-a5f2-14ab3ac42cab |
| station | 17 |
| xrd | 141010 |
| yrd | 457160 |
| e8040358-1c1d-5574-a39c-350641c6a3e0 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 6 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 61.7849 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 5 17 28,59517 |
| maand | 8 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 032C0264. |
| omschrint | |
| peilmerk | 032C0264 |
| phi | 52 07 24,78806 |
| punt | 357 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/61406996-a1b9-57f5-bbd0-068d0abd76ff |
| station | 14 |
| xrd | 148430.6848 |
| yrd | 459486.2401 |
| 9fe194a7-f7a1-5403-963b-3ef95198d18a | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 032C0239. |
| peilmerk | 032C0239 |
| phi | |
| punt | 357 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/61406996-a1b9-57f5-bbd0-068d0abd76ff |
| station | 15 |
| xrd | 148220 |
| yrd | 459310 |
| faae7e9c-78b0-59c1-aaaa-c7830b18c4a4 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 032C0240. |
| peilmerk | 032C0240 |
| phi | |
| punt | 357 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/61406996-a1b9-57f5-bbd0-068d0abd76ff |
| station | 16 |
| xrd | 148810 |
| yrd | 459490 |