RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| b49a2d3d-7022-55c5-b815-e91272bd40e5 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 1 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 46.2755 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 5 26 17,68681 |
| maand | 5 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 032B0318. |
| omschrint | |
| peilmerk | 032B0318 |
| phi | 52 15 09,22953 |
| punt | 358 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b4f1404-56e5-5e0e-901d-034273da52c5 |
| station | 11 |
| xrd | 158485.375 |
| yrd | 473837.0444 |
| 2e5a29aa-a909-5a82-9d64-e87b9861ac5e | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 032B0327. |
| peilmerk | 032B0327 |
| phi | |
| punt | 358 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b4f1404-56e5-5e0e-901d-034273da52c5 |
| station | 12 |
| xrd | 158490 |
| yrd | 473835 |
| 8839943a-e3e5-539f-84d7-9379f1de9583 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 032B0113. |
| peilmerk | 032B0113 |
| phi | |
| punt | 358 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b4f1404-56e5-5e0e-901d-034273da52c5 |
| station | 13 |
| xrd | 158410 |
| yrd | 473610 |
| cd9d05db-8645-574b-96b0-bc242f146141 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 45.1782 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 5 10 28,26977 |
| maand | 3 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 032A0371. |
| omschrint | |
| peilmerk | 032A0371 |
| phi | 52 10 28,98877 |
| punt | 359 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a58209f0-6aa2-58bd-bd3a-a7cbdf679469 |
| station | 11 |
| xrd | 140451.5334 |
| yrd | 465196.022 |
| 70796734-b634-51ca-8c2d-931d819e5238 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 032A0372. |
| peilmerk | 032A0372 |
| phi | |
| punt | 359 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a58209f0-6aa2-58bd-bd3a-a7cbdf679469 |
| station | 12 |
| xrd | 140400 |
| yrd | 465150 |
| 4aeb0184-2499-52c5-a3e9-edeeecc35f04 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 21 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 032A0373. |
| peilmerk | 032A0373 |
| phi | |
| punt | 359 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a58209f0-6aa2-58bd-bd3a-a7cbdf679469 |
| station | 13 |
| xrd | 140500 |
| yrd | 465150 |
| 43f82529-0c86-5675-9c3e-8b42904be9aa | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Waterpasbout in de N.zijkant van het O.landhoofd; 0.48 m uit de O.kant; 0.16 m onder de bovenkant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c5682e21-781d-5843-af6d-d67b03e03ade |
| station | 11 |
| xrd | 144338.72 |
| yrd | 471210.21 |
| 7a87cd64-b9d5-5d3f-a04f-e6135d3b9820 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Messing bout in de Z.zijkant van het O.landhoofd; 0.20 m uit de O.kant; 0.11 m uit de Z.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c5682e21-781d-5843-af6d-d67b03e03ade |
| station | 13 |
| xrd | 144365.31 |
| yrd | 471165.982 |
| a008f859-3493-55b3-b97e-fae1c570abed | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de Z.betonrand van het W.landhoofd van het viaduct; 0.17 m uit de W.kant; 0.10 m uit de Z.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 502 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e27a7c61-6d54-5421-a3e4-218192bdce1c |
| station | 12 |
| xrd | 141769.1 |
| yrd | 468295.95 |
| 17542778-1c00-5467-8c96-fe548fa87072 | |
|---|---|
| blad | 329 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in het O.vlak van de pijler; 0.44 m uit de Z.kant; 0.35 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 504 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2ff95247-badd-5e8f-a9a5-af05099332c5 |
| station | 11 |
| xrd | 148358.9059 |
| yrd | 460569.9355 |