RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| e681c7fa-67be-5051-9d06-e0cdb25f752c | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.steunbeer van de W.kerkmuur; 1.60 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/112f96cd-4aa0-5003-b09a-649a5ac06fb3 |
| station | 14 |
| xrd | 94031.2358 |
| yrd | 459611.8614 |
| 5722dd81-c9af-53d0-b535-6b8f03ad6b02 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 56.37 m N.A.P. (1988).Stang b. knop |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4d2fb3eb-3e1f-500d-afc0-4b64a8c51752 |
| station | 01 |
| xrd | 90574.8497 |
| yrd | 460064.9558 |
| 20a0075d-12fe-5de5-a35d-452e27d557a1 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.kerkmuur; 11.45 m uit de Z.muur; 3.28 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4d2fb3eb-3e1f-500d-afc0-4b64a8c51752 |
| station | 11 |
| xrd | 90597.1288 |
| yrd | 460070.1492 |
| 5a2bc452-4b1f-523e-bc63-a2aef6601a27 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O. muur van de aanbouw aan de Z.zijde van de kerk; 0.28 m uit de Z.W.muur; 2.70 m b.b.g.; 4.011 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4d2fb3eb-3e1f-500d-afc0-4b64a8c51752 |
| station | 12 |
| xrd | 90592.9994 |
| yrd | 460046.4238 |
| 190ba3ea-3be5-573d-847b-81f284fce1b4 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1980 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen stift in de O.balustrade van de omgang; 3.12 m uit de traptoren; 0.14 m uit de buitenkant van de balustrade. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4d2fb3eb-3e1f-500d-afc0-4b64a8c51752 |
| station | 13 |
| xrd | 90578.7613 |
| yrd | 460064.8912 |
| d1d38fd9-1f0c-5e9a-88b3-a9a4f7aad867 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 31.21 m b.b.g. (1984).stang boven mak |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2266ae4-881d-5df2-9e0a-a4a2ecdd0bda |
| station | 01 |
| xrd | 98327.8832 |
| yrd | 460681.568 |
| 3611f126-3d4a-5b19-bb89-9ab385bfd6f4 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest Z.steunbeer van de O.kerkmuur; 0.23 m uit de Z.O.kant; 2.92 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2266ae4-881d-5df2-9e0a-a4a2ecdd0bda |
| station | 11 |
| xrd | 98333.1362 |
| yrd | 460677.7873 |
| bbaca2d9-80f9-5069-b6fe-4e74547f2147 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.steunbeer van de toren; 0.22 m uit de W.kant; 1.90 m b.b.g.; 2.510 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f2266ae4-881d-5df2-9e0a-a4a2ecdd0bda |
| station | 12 |
| xrd | 98328.3612 |
| yrd | 460679.2148 |
| 39b7f127-00f0-59d6-87cd-a3bbefe9d620 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven onderste bol. |
| omschrint | OH: 43.20 m b.b.g. (1984).Stang b. o. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e0d258df-8c9d-5b6f-af1f-d63ff7f2e0f1 |
| station | 01 |
| xrd | 95906.146 |
| yrd | 462239.9504 |
| 61fc18dc-ac0e-585a-b125-a044407b0211 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.muur van de zijbeuk van de kerk; 1.92 m uit de Z.O.muur; 5.17 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e0d258df-8c9d-5b6f-af1f-d63ff7f2e0f1 |
| station | 11 |
| xrd | 95898.8898 |
| yrd | 462231.5974 |