RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| ce62c60b-7678-5a49-ad69-a906901d248a | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, links van de ingang; 1.43 m uit het vooruitspringende muurdeel; 2.04 m b.b.g.; 4.877 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/359ad025-a80b-52c7-858a-30f79c94a57f |
| station | 11 |
| xrd | 90443.8211 |
| yrd | 467240.8704 |
| 394a0f67-a45a-5ee2-880d-2677a1e0bd56 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.kerkmuur van de dwarsbeuk; 1.47 m uit de N.W.steunbeer; 1.80 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/359ad025-a80b-52c7-858a-30f79c94a57f |
| station | 12 |
| xrd | 90457.9617 |
| yrd | 467252.9863 |
| da0d6e19-e1bc-5580-9de2-4034cb5fbc0f | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 27.90 m N.A.P. (1995).stang boven kno |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8ee24ac4-fc96-5e96-9724-005a4db8a091 |
| station | 01 |
| xrd | 92138.9797 |
| yrd | 467699.9729 |
| 42697e03-b5ae-5465-9a76-a02c3b9131c6 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van de Z.dwarsbeuk, rechts van het raam; 0.42 m links van de O.steunbeer; 2.95 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8ee24ac4-fc96-5e96-9724-005a4db8a091 |
| station | 11 |
| xrd | 92143.4663 |
| yrd | 467690.9885 |
| ee267c5f-d0fd-5993-8caa-d41cdfa62975 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.steunbeer van de Z.kerkmuur; 2.42 m b.b.g.; 5.727 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8ee24ac4-fc96-5e96-9724-005a4db8a091 |
| station | 12 |
| xrd | 92154.2949 |
| yrd | 467697.622 |
| 9a8b818e-2682-51eb-a0af-a8d7aa3a6a0f | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 37.76 m N.A.P. (1995).STANG BOVEN KNO |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0c0daffd-bb0b-5fa5-b54d-b83107b10ea6 |
| station | 01 |
| xrd | 98854.8838 |
| yrd | 467382.565 |
| c9f1bf0f-63d9-5814-bfff-6dbc8fcb7913 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur, links van de ingang; 0.80 m uit de W.muur; 3.45 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0c0daffd-bb0b-5fa5-b54d-b83107b10ea6 |
| station | 11 |
| xrd | 98853.6931 |
| yrd | 467380.2841 |
| 0bc0bcc0-fdd7-507d-82c9-f57d04694fe6 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 2.47 m b.b.g.; 2.079 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0c0daffd-bb0b-5fa5-b54d-b83107b10ea6 |
| station | 12 |
| xrd | 98849.622 |
| yrd | 467380.2839 |
| a70d6b11-de8b-563d-a390-7217e5b4eb17 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1984 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | T.v.boutje. 21.962 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0c0daffd-bb0b-5fa5-b54d-b83107b10ea6 |
| station | 61 |
| xrd | 98854.2038 |
| yrd | 467385.0165 |
| f8754dc9-a097-594b-a947-d5cad90a0b75 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/046c1ddb-40f4-5a69-ace8-ffecaa46ce98 |
| station | 01 |
| xrd | 86892.8194 |
| yrd | 468483.7167 |