RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 859d3a01-85b6-5c0b-9bb4-44c65e0025cb | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.muur van de pastorie; 5.09 m uit de N.muur; 1.63 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f1ec7e1b-969b-5ccd-ace6-331353d71fb3 |
| station | 14 |
| xrd | 98021.1051 |
| yrd | 474655.3858 |
| 43eda131-0c14-5437-bf27-8690392ccdf9 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/feebb1b9-94ff-5b2a-a8d7-7f260df495dc |
| station | 01 |
| xrd | 86781.0246 |
| yrd | 462369.7405 |
| bbf7d5e4-0045-5ac6-8ac0-94c589a99561 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, links van de ingang; 2.84 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/feebb1b9-94ff-5b2a-a8d7-7f260df495dc |
| station | 11 |
| xrd | 86778.5365 |
| yrd | 462370.4922 |
| b70968c4-3269-56da-9572-b28031019136 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de steunbeer van de Z.kerkmuur, rechts van de zij-ingang; 1.60 m b.b.g.; 4.970 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/feebb1b9-94ff-5b2a-a8d7-7f260df495dc |
| station | 12 |
| xrd | 86799.9223 |
| yrd | 462358.6998 |
| e98fc304-f884-53cb-bdfe-df2e17737a44 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 49.06 m N.A.P. (1988).Stang boven bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9a5fa855-9286-5cc0-9976-b8a44930de48 |
| station | 01 |
| xrd | 81810.2933 |
| yrd | 450929.0474 |
| a7fa334b-c89c-50d4-b0e9-5b5cced94530 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.torenmuur; 0.37 m uit de N.O.muur; 1.53 m boven het muurtje; 2.41 m b.b.g.; 3.428 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9a5fa855-9286-5cc0-9976-b8a44930de48 |
| station | 11 |
| xrd | 81813.3114 |
| yrd | 450928.6165 |
| ac3932dd-17ec-5fc7-be7e-6509788459e8 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.O.kerkmuur, rechts van de zijingang; 0.90 m uit de N.muur; 1.46 m b.b.g.; 2.404 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9a5fa855-9286-5cc0-9976-b8a44930de48 |
| station | 12 |
| xrd | 81822.4921 |
| yrd | 450914.209 |
| 197f78f6-eef5-5b76-a5c8-34b73e641e86 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. |
| omschrint | 0.259 m N.A.P. (1994) |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 342 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/aa79d791-032d-5c42-8a8c-b70b84a4f9f3 |
| station | 13 |
| xrd | 96644.7281 |
| yrd | 467813.2527 |
| b2e38f63-f49d-51c9-8d2c-557a675a9755 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de O.betonrand van de brug; 0.87 m uit de Z.kant; 0.11 m uit O.kant. |
| omschrint | 1.833 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 343 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6bbe2f9b-3e31-595f-b573-24f4b5a950b8 |
| station | 11 |
| xrd | 83700.4561 |
| yrd | 457298.3659 |
| 0e75d9a2-e347-555a-a2ff-639a8dfc435a | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 343 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6bbe2f9b-3e31-595f-b573-24f4b5a950b8 |
| station | 12 |
| xrd | 83711.1683 |
| yrd | 457296.9472 |