RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 57d018e5-11bf-507e-b2e6-9c880451f7c5 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen bout in de gemetselde bovenkant van de N.W.waterkering; 0.20 m uit de Z.O.kant; 4.56 m uit de N.O.kant. |
| omschrint | -0.056 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 405 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c976814c-e7ce-5d46-a1e9-0ac2d9aff145 |
| station | 12 |
| xrd | 83786.7344 |
| yrd | 455892.7958 |
| f820d567-4a5e-5103-aa80-c53c9c2edc53 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Top vlaggestok. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 406 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9ff3d37e-6564-5c3f-97ad-75272279f734 |
| station | 01 |
| xrd | 81862.5426 |
| yrd | 456065.2751 |
| 53ac484d-020c-5b4a-80ea-c6a4cd81166d | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van het gebouw; 3.83 m uit de N.O.muur; 1.40 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 406 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9ff3d37e-6564-5c3f-97ad-75272279f734 |
| station | 11 |
| xrd | 81900.9705 |
| yrd | 456077.9356 |
| 76d45cdb-ed20-57b4-b495-e4f9620edacf | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bout met kruis in de Z.O.muur van het A.V.B.B.gebouw, Benoordenhoutseweg 21; 0.22 m uit de Z.W.muur; 0.95 m b.b.g.; 2.584 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 406 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9ff3d37e-6564-5c3f-97ad-75272279f734 |
| station | 12 |
| xrd | 81924.3662 |
| yrd | 456097.4119 |
| 94088591-5fca-531d-b281-cc80dff0ab52 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Puntnr: 18153 van de gemeente Den Haag (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 406 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9ff3d37e-6564-5c3f-97ad-75272279f734 |
| station | 62 |
| xrd | 81925.9823 |
| yrd | 456092.2268 |
| 833b8c96-1034-52c1-b888-8d665c0366cd | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.muur van de brug; 1.38 m uit de Z.muur; 0.62 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 407 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/07e68d6f-7707-5e97-a8ae-b7e3432d4e64 |
| station | 12 |
| xrd | 80540.2133 |
| yrd | 457347.6011 |
| 5a702baf-cb9e-57ec-b2bf-ad6c83f12a61 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Zeskante bout in de N.O. stenen bovenkant van de put; 0.17 m uit de N.kant; 0.11 m uit de Z.kant. |
| omschrint | -2.910 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 409 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c3bb66a7-ac33-52ae-9a7f-b5ea0dbbad71 |
| station | 11 |
| xrd | 88306.1581 |
| yrd | 452594.4895 |
| 0daaf883-6230-5018-9245-25d069857b81 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het Z.W.bovenvlak van de betonnen voet van het spoorwegportaal 17; 0.10 m uit de buitenkant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 409 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c3bb66a7-ac33-52ae-9a7f-b5ea0dbbad71 |
| station | 12 |
| xrd | 88323.2025 |
| yrd | 452601.7376 |
| 908c3d93-102d-5fb7-a539-b26853f3a0d0 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van het magazijn; 0.33 m uit de N.O.muur; 1.53 m b.b.g. Zit onbereikbaar achter een bord. (1999). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2c74eb17-d1ca-5607-bcb8-8e6819ae134e |
| station | 11 |
| xrd | 81410.9018 |
| yrd | 453324.0608 |
| 591bc275-83b3-5ab8-b254-9fae9d48baad | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | OH: 27.44 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 502 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/da774c1b-7456-5898-bd11-84bf6f4d9310 |
| station | 01 |
| xrd | 83494.3644 |
| yrd | 451812.4952 |