RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| f093ab3e-8c90-52f8-9758-83f44427b8d0 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 030H0261. |
| peilmerk | 030H0261 |
| phi | |
| punt | 348 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0f775416-a757-5ac4-9076-a363f113ca22 |
| station | 12 |
| xrd | 90850 |
| yrd | 453190 |
| 6b139d5a-2664-578f-9853-dbbb7e5fa461 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 030H0023. |
| peilmerk | 030H0023 |
| phi | |
| punt | 348 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0f775416-a757-5ac4-9076-a363f113ca22 |
| station | 13 |
| xrd | 90980 |
| yrd | 453320 |
| 6dd965a5-334d-57da-8790-33851d3afae9 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.muur van het flatgebouw; 10.32 m uit de O.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | 1.954 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 402 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bf70e67b-ee92-59ff-ad9e-96f84796cb88 |
| station | 11 |
| xrd | 82120.4281 |
| yrd | 452498.5914 |
| c1fc73d0-9899-5036-8a0d-dbbfb87bb106 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van het flatgebouw; 22.35 m uit de O.muur; 1.58 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 402 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bf70e67b-ee92-59ff-ad9e-96f84796cb88 |
| station | 12 |
| xrd | 82109.4575 |
| yrd | 452503.5336 |
| 5b33a73c-b0cd-5ea6-9077-44e4d030439b | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Puntnr:20344 van de gemeente Den Haag (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 402 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bf70e67b-ee92-59ff-ad9e-96f84796cb88 |
| station | 41 |
| xrd | 82078.2359 |
| yrd | 452493.8232 |
| 73cde1dc-bc9a-57b9-ab46-a9c075bfc66b | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2004 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.kademuur; 20.43 m uit de N.W.poer; 0.46 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 403 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/afcbced4-d8a0-5c7a-8b88-b55b301dfacd |
| station | 12 |
| xrd | 83422.7387 |
| yrd | 453348.2175 |
| 80a10128-3a4f-50cc-b92f-c458c73c91c0 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.W.muur van het gebouw; 0.50 m uit de N.W.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 404 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f318508a-eb75-5a7f-a6b8-4586d731d000 |
| station | 11 |
| xrd | 82525.5462 |
| yrd | 454606.9119 |
| 25a64d24-a6e6-537c-8b84-18d034b522d4 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van de trafo onder het Schenkviaduct; 0.86 m uit de Z.W.muur; 1.49 m b.b.g.; 2.268 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 404 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f318508a-eb75-5a7f-a6b8-4586d731d000 |
| station | 12 |
| xrd | 82493.373 |
| yrd | 454635.7973 |
| 813df402-3895-590e-8727-c65470189218 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Puntnr: 20691 van de gemeente Den Haag (1989). 8.111 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 404 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f318508a-eb75-5a7f-a6b8-4586d731d000 |
| station | 61 |
| xrd | 82513.1413 |
| yrd | 454641.18 |
| 5b67bcc9-8804-5ad6-963b-f7200eb138d7 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.muur van de school; 0.22 m uit de N.O.muur; 2.14 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 405 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c976814c-e7ce-5d46-a1e9-0ac2d9aff145 |
| station | 11 |
| xrd | 83758.5886 |
| yrd | 455871.3027 |