RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 7929a260-44fb-5717-ac0b-ca7f71fc45e2 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van de flat; 12.70 m uit de Z.muur; 1.70 m b.b.g. |
| omschrint | 2.415 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 502 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/da774c1b-7456-5898-bd11-84bf6f4d9310 |
| station | 11 |
| xrd | 83500.822 |
| yrd | 451812.3025 |
| 1588320c-1d6b-5d4f-a6e7-dabdb6d61072 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van de trafo; 0.42 m uit de O.muur; 1.50 m b.b.g.; 2.740 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 502 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/da774c1b-7456-5898-bd11-84bf6f4d9310 |
| station | 12 |
| xrd | 83493.7192 |
| yrd | 451858.8824 |
| 8d6568be-25b1-5f8c-8602-641230f763f3 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout. 6.971 n N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 504 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/32e0eea3-1043-51de-88b1-84ffb74bb1f7 |
| station | 12 |
| xrd | 85629.6769 |
| yrd | 453098.0611 |
| 029c9438-51be-51ff-b598-cfa0183138c2 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de eerste pijler onder de afrit Rotterdam-Utrecht; 1.38 m b.b.g. |
| omschrint | 2.113 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 504 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/32e0eea3-1043-51de-88b1-84ffb74bb1f7 |
| station | 13 |
| xrd | 85640.5832 |
| yrd | 452919.4233 |
| db7c75c1-4cc2-5744-b671-7c75a5bb0161 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van de flat; 20.40 m uit de N.O.hoek; 2.00 m b.b.g. |
| omschrint | 2.086 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2538a72b-e25a-51ed-b072-8213dbe80025 |
| station | 11 |
| xrd | 85029.3727 |
| yrd | 457166.4111 |
| 97597bea-ba25-5c44-95bc-42922acc2d8d | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.muur van de hoofdingang van de flat; 0.52 m uit de N.O.muur; 1.40 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 505 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2538a72b-e25a-51ed-b072-8213dbe80025 |
| station | 12 |
| xrd | 85004.4723 |
| yrd | 457157.0392 |
| 09c2dec7-ba35-5335-a4ea-279663afb53a | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de Z.W.muur van de flat; 0.69 m uit de N.W.muur; 1.07 m b.b.g. Nieuwe muur, punt vervallen (2012). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 506 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1b2b9a6-88f3-5e7e-aad5-c815a76e8558 |
| station | 11 |
| xrd | 86602.3411 |
| yrd | 457145.1052 |
| 76ad03d4-e2ab-5806-b05c-40c0db08601a | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de Z. ronde betonnen voet van de hoogspanningsmast, ten N.W. van de flat; 0.54 m uit de O.kant; 0.40 m b.b.g. |
| omschrint | -0.169 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 506 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a1b2b9a6-88f3-5e7e-aad5-c815a76e8558 |
| station | 12 |
| xrd | 86567.3091 |
| yrd | 457176.9972 |
| e83a2320-d99a-5d32-a2cd-cf6814912f28 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/80bc5491-2625-5657-9eed-abe9509112b0 |
| station | 01 |
| xrd | 80202.3182 |
| yrd | 455903.6508 |
| 56932d19-2258-5267-8cfb-dca66c9b3219 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.torenmuur; 4.55 m uit de N.muur; 6.40 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/80bc5491-2625-5657-9eed-abe9509112b0 |
| station | 11 |
| xrd | 80205.8873 |
| yrd | 455909.0943 |