RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| c1c4dae3-b107-5b9d-9d95-c5ea70f07ea4 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.balustrade; 0.39 m uit de buitenkant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/80bc5491-2625-5657-9eed-abe9509112b0 |
| station | 12 |
| xrd | 80207.855 |
| yrd | 455902.85 |
| 89562137-1c18-50d9-a4d2-0773245a74a3 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.balustrade; 0.41 m uit de buitenkant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/80bc5491-2625-5657-9eed-abe9509112b0 |
| station | 13 |
| xrd | 80205.7358 |
| yrd | 455899.3824 |
| 6b5e5f51-f54b-519c-98d6-5e2106893a1a | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.muur van het Vredespaleis; 0.76 m uit de N.muur; 1.30 m b.b.g.; 4.761 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/80bc5491-2625-5657-9eed-abe9509112b0 |
| station | 14 |
| xrd | 80190.0391 |
| yrd | 455975.2139 |
| 1513a5ac-4533-58fb-9e8c-f534615ea6c9 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | GPS-nagel |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/80bc5491-2625-5657-9eed-abe9509112b0 |
| station | 61 |
| xrd | 80314.371 |
| yrd | 455979.7086 |
| e15456f6-a989-5fc6-9b84-be41362ab984 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de N.W. betonrand van de brug; 0.15 m uit de N.O.kant; 0.11 m uit de Z.O.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 514 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5daf9dca-8e03-5e4c-9df9-05e933acc800 |
| station | 11 |
| xrd | 92150.4443 |
| yrd | 459237.6615 |
| 47f11086-9aa1-5c95-82a4-e732dc22a516 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.O.muur van het huis; 0.08 m uit de Z.muur; 1.20 m b.b.g. |
| omschrint | 0.720 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 515 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/bedd6eac-e8c8-5077-8c54-e106353561a8 |
| station | 11 |
| xrd | 89547.9491 |
| yrd | 455676.238 |
| 4900e244-a88c-513a-93e5-52264982316d | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.pilaster van de inrit van het huis; 0.22 m uit de N.W.kant; 0.67 m b.b.g. |
| omschrint | 1.794 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 518 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8c7724ee-1bf5-526e-83f7-00c180d0e770 |
| station | 11 |
| xrd | 84059.4322 |
| yrd | 458483.2898 |
| a2efd933-4b84-59cf-a285-754368284559 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1989). 1.044 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 518 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8c7724ee-1bf5-526e-83f7-00c180d0e770 |
| station | 12 |
| xrd | 84021.1351 |
| yrd | 458470.2538 |
| f2ce2ff0-ee26-5f74-8f31-e0e3edcaab7c | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2004 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Messing bout in de Z.W.muur van de bunker; 0.43 m uit de N.W.muur; 0.20 m onder de bovenkant. Punt onbereikbaar (2004). |
| omschrint | 22.769 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 527 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8a44ebe5-b518-5c2d-8d19-a47a6170fc51 |
| station | 11 |
| xrd | 86070.6335 |
| yrd | 463902.5176 |
| 367b2f59-13bb-57e2-b774-8dc9edd279e3 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de O.muur van het paviljoen; 0.10 m uit de Z.muur; 2.75 m b.b.g. 18.016 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 528 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6f1c8478-4431-56c0-981f-6fdaa3bd21b5 |
| station | 11 |
| xrd | 83929.7242 |
| yrd | 464302.6265 |