RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| b7fbbe38-d033-5f8d-8b4f-f24a5c1ac487 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.30 m o.b.g. 16.332 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 528 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6f1c8478-4431-56c0-981f-6fdaa3bd21b5 |
| station | 12 |
| xrd | 83943.4037 |
| yrd | 464302.5442 |
| f1fa9221-da19-5a21-a0ed-7d4451eb3f1f | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.O.muur van het paviljoen; 0.20 m uit de Z.W.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 528 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6f1c8478-4431-56c0-981f-6fdaa3bd21b5 |
| station | 13 |
| xrd | 83932.4767 |
| yrd | 464302.4248 |
| 629e2dd3-584a-55f0-8678-cd804b4dd344 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.O.muur van het gebouw; 1.49 m uit de Z.W.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 2.930 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 530 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d8669c11-adc3-5f16-8ce3-504b466ca9a4 |
| station | 11 |
| xrd | 80320.8619 |
| yrd | 451891.2831 |
| 567c3244-0e59-50a8-a224-ff5adf1fd1a1 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van het gebouw; 1.82 m uit de Z.W.muur; 1.35 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 530 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d8669c11-adc3-5f16-8ce3-504b466ca9a4 |
| station | 12 |
| xrd | 80329.3774 |
| yrd | 451902.94 |
| 3837cb37-fa3c-50eb-8a47-b6064741faf0 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van de garage; 0.34 m uit de Z.muur; 1.10 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 532 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fd83c9eb-497e-5e00-b7a3-8811e68d7ee4 |
| station | 11 |
| xrd | 96002.5013 |
| yrd | 459445.5531 |
| 32aa0cc0-5de7-5b85-b7ac-3032e00d9bac | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de betonnen bovenkant van de Z.O. brugmuur; 0.37 m uit de Z.O.kant; 3.70 m uit de Z.W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 534 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c5306f75-09c1-55b4-85aa-f7073495cd2f |
| station | 11 |
| xrd | 95703.4791 |
| yrd | 455529.2925 |
| 4e2fbba0-adab-59d8-bd1b-d14b6327b657 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de Z. betonnen rand aan de spoorlijn boven de Leidsche Wetering; 12.13 m W. van de stenen voet van de bovenleidingsmast 13-16; 0.10 m uit de Z.kant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 535 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ce8a9174-0cd7-5e56-8b0e-ca5f36de8814 |
| station | 11 |
| xrd | 94433.8637 |
| yrd | 453865.1365 |
| c30ea0ee-70ac-5857-b256-7f3c4a2dbabb | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de N.O.betonrand van het voetgangers- en fietsersviaduct over de Aziƫweg; 0.20 m uit de Z.kant; 0.33 m uit de O.kant; 1.80 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 535 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ce8a9174-0cd7-5e56-8b0e-ca5f36de8814 |
| station | 12 |
| xrd | 94376.8097 |
| yrd | 453805.4525 |
| 935086d2-5ffa-53a1-86f8-2fc57752c69b | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.kant van de pijler ten W. van de Leidsche Wetering; 1.40 m b.b.g.; 0.267 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 535 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ce8a9174-0cd7-5e56-8b0e-ca5f36de8814 |
| station | 13 |
| xrd | 94425.7126 |
| yrd | 453868.3107 |
| f591a2e9-1fa8-5acd-8b06-abe8af386faa | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het gebouw 'BOAS.'; 0.10 m uit de O.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 536 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35c18617-8fad-5475-8929-0777f64c37d1 |
| station | 11 |
| xrd | 96169.6046 |
| yrd | 453062.3932 |