RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 627c463c-1e7c-541b-9a62-42bcaf3aacd2 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van de trafo; 2.55 m uit de O.muur; 1.90 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 555 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/799c3cea-9e70-57a9-966a-495f8818f58f |
| station | 11 |
| xrd | 97123.4996 |
| yrd | 463451.3704 |
| c38d8bbb-ffa2-5fd2-91c2-d4b412fdc25e | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in het Z.O.bovenkant van het viaduct; 0.62 m uit de Z.kant; 0.83 m uit de O.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 556 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0958f66c-9df9-57f8-bda5-d07558705b0d |
| station | 11 |
| xrd | 98586.4859 |
| yrd | 464717.791 |
| e7ffdf9e-1a2e-5eb3-9595-b17f896dae60 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2004 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van boerderij; 0.25 m uit de O.muur; 1.25 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 557 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a8b82bb4-568e-5c23-8f84-4724cf4eed83 |
| station | 12 |
| xrd | 97985.564 |
| yrd | 457524.704 |
| 1a906eb7-86c8-5ea2-a8a1-42a3eeaad19e | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van de flat; 0.38 m uit de Z.W.muur; 2.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 558 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b9e042b9-6bc5-5a12-9df2-b9578a311e2b |
| station | 11 |
| xrd | 93412.639 |
| yrd | 461948.1979 |
| d2da0e37-213e-5f11-9e1e-46217b18385c | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 46.5011 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 4 28 03,63804 |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de bovenkant van de Z.W.betonrand van de Z.W.damwand van het fietspad onder de brug; 0.51 m uit de N.W.kant; 0.08 m uit de Z.W.kant. Identiek aan peilmerk 030H0254. |
| omschrint | |
| peilmerk | 030H0254 |
| phi | 52 08 08,09395 |
| punt | 559 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a609bf8b-3ade-5847-b873-25d322993414 |
| station | 13 |
| xrd | 92046.5244 |
| yrd | 461219.0191 |
| 8ac703ac-e70c-5ebc-a6a0-412507d1763a | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 030H0255. |
| peilmerk | 030H0255 |
| phi | |
| punt | 559 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a609bf8b-3ade-5847-b873-25d322993414 |
| station | 14 |
| xrd | 92050 |
| yrd | 461220 |
| ca52ce93-2ab3-5287-9f4d-8aa924a2fb90 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 030H0154. |
| peilmerk | 030H0154 |
| phi | |
| punt | 559 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a609bf8b-3ade-5847-b873-25d322993414 |
| station | 15 |
| xrd | 92070 |
| yrd | 461190 |
| eda5d3c8-deee-56a7-adb6-73ae8e379e9e | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de Z.W.steunbeer van het gebouw; 0.10 m uit de W.kant; 3.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 560 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a3168677-fa62-538b-abea-b94c6d5cb334 |
| station | 11 |
| xrd | 91696.7096 |
| yrd | 462925.5098 |
| 1085793e-02af-5873-8dd2-ed8b50e09a1d | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.O.muur van de trafo; 0.60 m uit de Z.W.muur; 1.35 m b.b.g. |
| omschrint | 1.531 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 561 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/56ef207d-def7-5028-adfa-103454406794 |
| station | 11 |
| xrd | 89385.9182 |
| yrd | 465757.5392 |
| 5eb142a4-0726-5066-9b17-268aded3dcf8 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. - 0.232 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 561 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/56ef207d-def7-5028-adfa-103454406794 |
| station | 12 |
| xrd | 89388.0151 |
| yrd | 465745.6425 |