RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| ca751b83-adef-5d1d-952e-5171176a6537 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van de schuur; 0.22 m uit de Z.W.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 537 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4554901f-8720-566b-abb7-2d82b71b62e7 |
| station | 11 |
| xrd | 95697.5978 |
| yrd | 450951.9479 |
| 24923cf7-53a0-5cdf-bc23-3d3154a3dc33 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van de schuur; 0.17 m uit de Z.muur; 1.45 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 538 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2e806f1c-deeb-565a-93d0-5a05c71ce8ca |
| station | 11 |
| xrd | 99273.0179 |
| yrd | 452340.8375 |
| a3f65d5e-a46a-5a77-85ed-a693cde1c159 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de N.betonrand van het sluisje; 0.07 m uit de O.kant; 0.14 m uit de Z.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 540 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1a55aa67-9372-5a0f-bef2-4d7df789d300 |
| station | 11 |
| xrd | 86188.3948 |
| yrd | 450360.8183 |
| 8cbb35e0-6c73-5f75-a876-c178e492ca93 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van de boerderij; 0.11 m uit de N.muur; 1.10 m b.b.g. |
| omschrint | -2.220 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 541 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7096c694-7277-5d3f-8ef2-92893178c8c6 |
| station | 11 |
| xrd | 88940.5582 |
| yrd | 450536.3214 |
| 6e3a7e5b-cd53-5986-bad9-9f29b8be3329 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.30 m o.b.g. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 541 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7096c694-7277-5d3f-8ef2-92893178c8c6 |
| station | 12 |
| xrd | 88948.3683 |
| yrd | 450522.9645 |
| 86363643-d3a7-529f-8425-0d574d854939 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Messing bout in de N.steunbeer van de Z.O.muur; 0.21 m uit de Z.W.kant; 2.75 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 545 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/17907b52-33ca-5821-8435-f3f85ac9253c |
| station | 11 |
| xrd | 94994.5 |
| yrd | 472657.8 |
| 4cb607ef-de68-57e9-ab29-10ca292621d7 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de W. betonrand van het Z.landhoofd van het viaduct; 0.93 m uit de Z.kant; 0.19 m uit de O.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 547 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3e663d37-e606-514c-b15b-0669e00ca803 |
| station | 11 |
| xrd | 91241.95 |
| yrd | 470805.28 |
| 7fa69f95-95ce-589c-bf8c-1439beda48c6 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Messing bout in de steunbeer van de Z.W.muur van de schuur aan het pad bij het huis Westeinde 86; 0.11 m uit de Z.kant; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 550 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/df17804d-e4ff-5437-a8fb-fdde02daec6f |
| station | 11 |
| xrd | 91455.54 |
| yrd | 473814.68 |
| caca1e2a-1238-5b19-b2a6-7d83aaa5d22f | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing schroef in de Z.O.muur van het huis; 0.06 m uit de N.O.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 551 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cb2e12a6-aad3-54e6-86a2-563970d3d432 |
| station | 11 |
| xrd | 91488.71 |
| yrd | 469150.1 |
| d0df49bf-7127-546d-a960-1cd2837dd92c | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van het huis; 0.16 m uit de Z.muur; 1.88 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 553 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c095a626-f6dc-5f19-b265-d32a40b0bf8f |
| station | 11 |
| xrd | 97092.9424 |
| yrd | 466518.5392 |