RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| a02a1a8f-eda3-5d27-8a0c-2e657debaa74 | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de N.O.betonrand van de brug; 0.60 m uit de N.O.kant; 0.30 m uit de Z.O.kant. |
| omschrint | 2.209 m N.A.P. (GPS) (1988).= CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 563 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6db0e20d-0a69-526e-8ade-56f02fa44795 |
| station | 11 |
| xrd | 88675.0664 |
| yrd | 463419.8616 |
| db65a147-7a3d-59b5-980a-5b571bdf188b | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 563 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6db0e20d-0a69-526e-8ade-56f02fa44795 |
| station | 12 |
| xrd | 88658.5989 |
| yrd | 463426.2806 |
| b279a67b-98c2-504d-ac4f-4362dc69387c | |
|---|---|
| blad | 300 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het huis; 0.43 m uit de Z.muur; 1.35 m b.b.g. |
| omschrint | -2.523 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 564 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e402d649-6809-5b13-864f-ed9fe8034815 |
| station | 11 |
| xrd | 92660.7 |
| yrd | 454743.378 |
| 308f2332-eba6-51b8-bc89-4f818acbb948 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang boven walmbol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a7d34326-8ac1-5708-9b92-30ab7c845112 |
| station | 01 |
| xrd | 78341.9601 |
| yrd | 457912.51 |
| ef109b54-49d7-5558-8ec8-72d2590bbc4b | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het hardstenen fundering aan de N.kant van de vuurtoren; 1.35 m rechts van de ingang; 0.33 m b.b.g.; 15.187 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a7d34326-8ac1-5708-9b92-30ab7c845112 |
| station | 11 |
| xrd | 78342.7334 |
| yrd | 457916.2334 |
| e2d506ab-9c1f-5bdd-814e-88c45987b0d7 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1969 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Gaatje in het midden van de cirkelvormige standaard voor peiltoestel van de B.B. aan de W.kant van de balustrade. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a7d34326-8ac1-5708-9b92-30ab7c845112 |
| station | 13 |
| xrd | 78339.7373 |
| yrd | 457913.7831 |
| ed5734e5-07d6-5c8e-a221-6f04a800135c | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van het huis Zeekant 7; 0.29 m uit de W.muur; 1.45 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a7d34326-8ac1-5708-9b92-30ab7c845112 |
| station | 14 |
| xrd | 78352.0012 |
| yrd | 457911.3112 |
| 52246050-18e3-5a62-bbec-5022b044409f | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 46.90 m N.A.P. (1985).Stang b. knop |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9c45b5e9-945f-58f9-91a4-af8915856b53 |
| station | 01 |
| xrd | 73723.1095 |
| yrd | 451464.9458 |
| 2efb4308-2b03-5eb1-9027-e894e2c795b5 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.O.muur van de watertoren; 6.50 m links van de tekenkamer; 7.25 m b.b.g. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9c45b5e9-945f-58f9-91a4-af8915856b53 |
| station | 11 |
| xrd | 73728.0701 |
| yrd | 451469.261 |
| ab530669-8997-5417-8ba3-e4f3b323b3b9 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1970 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.muur van de zolder onder het reservoir, midden tussen het 3e en 4e raampje, geteld vanaf het trapgat; 1.07 m boven de vloer (1970). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9c45b5e9-945f-58f9-91a4-af8915856b53 |
| station | 12 |
| xrd | 73728.0218 |
| yrd | 451461.9706 |