RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 0b615817-6161-5f90-9ca5-90d88c543495 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.kerkmuur; 0.22 m uit de Z.muur; 1.95 m b.b.g.; 3.890 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1edba3fe-43a0-582c-8030-d540c6997c55 |
| station | 11 |
| xrd | 77862.5849 |
| yrd | 454524.0057 |
| 0d7bfe79-f253-5844-82ca-9dfc86059153 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.muur van het Eltheto wijkgebouw, Azaleaplein 2; 0.74 m rechts van de nooduitgang; 1.52 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 304 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1edba3fe-43a0-582c-8030-d540c6997c55 |
| station | 12 |
| xrd | 77868.3649 |
| yrd | 454550.4446 |
| edc6313e-b803-54c1-92a0-7b6640a2e749 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 46.7325 |
| jaar | 2025 |
| lambda | 4 12 43,50189 |
| maand | 3 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 030D0125. |
| omschrint | |
| peilmerk | 030D0125 |
| phi | 52 03 38,76997 |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6652a9f5-f477-52b2-b4d4-7c82b278e384 |
| station | 14 |
| xrd | 74414.0662 |
| yrd | 453148.7876 |
| d753c6d2-60b8-5a6b-ab3e-66112d398c8f | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 030D0126. |
| peilmerk | 030D0126 |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6652a9f5-f477-52b2-b4d4-7c82b278e384 |
| station | 15 |
| xrd | 74300 |
| yrd | 453150 |
| a0640a7b-7cb6-599a-abb1-ed2a6c97c2e7 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 030D0127. |
| peilmerk | 030D0127 |
| phi | |
| punt | 305 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6652a9f5-f477-52b2-b4d4-7c82b278e384 |
| station | 16 |
| xrd | 74750 |
| yrd | 453550 |
| 40901502-7b27-5e0f-bfa1-3401c9a14be4 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.W.muur van het gemaal; 0.23 m uit de N.W.muur; 1.25 b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 401 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3bb1066f-6bf4-5219-8d38-a66f9a25c64c |
| station | 11 |
| xrd | 74336.5319 |
| yrd | 450361.9353 |
| b967d7b9-2296-5ef3-8e75-245d2b1aa429 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het bovenvlak van de Z.W.betonnen inlaatwand; 0.10 m uit het N.W.uiteinde; 0.15 m uit de Z.W.kant.; -0.779 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 401 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3bb1066f-6bf4-5219-8d38-a66f9a25c64c |
| station | 12 |
| xrd | 74333.8504 |
| yrd | 450367.9396 |
| 48999955-fd6f-5205-bace-f00c79834eb9 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in het bovenkant van de Z.W.betonnen stoeprand van de brug; 0.80 m uit de Z.W.kant; 3.30 m uit de Z.O.kant. |
| omschrint | 1.913 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 402 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/16bd7f66-69e5-5bc3-b14c-5713d2cb0e99 |
| station | 11 |
| xrd | 75969.1488 |
| yrd | 450803.4444 |
| 75388947-d364-541f-91a7-118f01a824fd | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 402 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/16bd7f66-69e5-5bc3-b14c-5713d2cb0e99 |
| station | 12 |
| xrd | 76000.8339 |
| yrd | 450802.3955 |
| 2011e165-53d4-594b-b658-eaf2f4ec604a | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.O.muur van het gebouw; 0.22 m uit de Z.O.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | 1.251 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 403 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f48f3646-f26e-5c78-9654-24ecc0a4be1e |
| station | 11 |
| xrd | 77232.3203 |
| yrd | 451419.088 |