RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| deda1775-2031-54ee-962d-eb20405bbe3a | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de tweede lycene, vanaf de garageinrit, in de terugspringende N.O.gevel; 0.22 m uit de O.hoek; 1.32 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 403 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f48f3646-f26e-5c78-9654-24ecc0a4be1e |
| station | 12 |
| xrd | 77211.2663 |
| yrd | 451439.3806 |
| 91d761fe-21bb-5c85-818f-dd2ddc90d58e | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.W.muur van de flat; 0.20 m uit de N.W.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | 2.903 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 404 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9b97784c-20e8-58b0-9d4c-da7c90aae3c6 |
| station | 11 |
| xrd | 75604.8215 |
| yrd | 452186.1833 |
| ab400182-aa92-5572-981b-7154428242d2 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van de trafo aan de Ockenburgstraat; 0.28 m uit de N.O.muur; 2.07 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 404 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9b97784c-20e8-58b0-9d4c-da7c90aae3c6 |
| station | 12 |
| xrd | 75542.3612 |
| yrd | 452187.8364 |
| edf75939-b2c7-57ad-a890-db365e59f5e1 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.O.muur van de flat; 0.20 m uit de N.W.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | 1.590 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 405 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2d215c79-282c-5208-ace9-4d0d9f1a0374 |
| station | 11 |
| xrd | 78977.701 |
| yrd | 452123.1052 |
| 3bfd8161-112d-562a-8db9-87e59f9f0b44 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.O.gevel van de flat; 1.35 m uit de O.hoek; 1.45 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 405 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2d215c79-282c-5208-ace9-4d0d9f1a0374 |
| station | 12 |
| xrd | 79007.4585 |
| yrd | 452087.6035 |
| 66c201af-cfe4-5a53-a594-a3b98b5474fb | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.W.muur van de flat met nr. 1118; 0.20 m uit de Z.W.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | 2.435 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 407 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0b663d0a-6f8e-5411-b289-3e1586955024 |
| station | 11 |
| xrd | 76831.0614 |
| yrd | 453855.1484 |
| 57a4a8ba-d619-50c4-aacc-8d976813ad27 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1989).tegel |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 407 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0b663d0a-6f8e-5411-b289-3e1586955024 |
| station | 12 |
| xrd | 76808.5467 |
| yrd | 453842.0761 |
| 09d38899-f21b-5896-8a62-92b101f4701c | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.W.muur van het 'Dienstencentrum'; 4.94 m uit de N.W.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | 3.303 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 408 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/44807122-719e-5a06-99cf-bfff78accbdf |
| station | 11 |
| xrd | 79311.2586 |
| yrd | 454902.4635 |
| 9101d484-6b22-5d2e-8a3b-695353d8580c | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 408 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/44807122-719e-5a06-99cf-bfff78accbdf |
| station | 12 |
| xrd | 79286.9851 |
| yrd | 454838.7204 |
| cd267dd8-9a2c-56a5-ab5f-a93ff0d52315 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in het bovenkant van de N.O.brugpijler; 0.70 m uit de Z.kant; 0.30 m uit de O.kant; 1.20 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 409 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/72f8d521-169b-5c9f-811f-099fb0bf7af7 |
| station | 11 |
| xrd | 78655.3814 |
| yrd | 455839.7147 |