RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 6f26c82f-721f-55ea-b2a9-7b70a0c3098e | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.betonrand van de brug; 0.26 m uit de W.kant; 0.12 m uit de O.kant.; 5.283 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 409 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/72f8d521-169b-5c9f-811f-099fb0bf7af7 |
| station | 12 |
| xrd | 78667.5276 |
| yrd | 455822.7365 |
| 450ab222-8488-5bac-8d67-c3f1f97c4f2a | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenzijde van de N.hoek van de waterbak op het tuincomplex; 0.12 m uit de N.W.kant; 0.09 m uit de N.O.hoek. |
| omschrint | 9.184 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 410 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/42fdeff3-976d-5ea7-9813-8325b51eeb1d |
| station | 13 |
| xrd | 77222.5649 |
| yrd | 456132.3766 |
| efa092b8-2bb1-544c-9995-50597fffb63e | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van het HTM gebouw; 0.56 m uit de O.hoek; 1.53 m b.b.g.; 10.404 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 410 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/42fdeff3-976d-5ea7-9813-8325b51eeb1d |
| station | 14 |
| xrd | 77227.9424 |
| yrd | 456094.995 |
| b53980ed-4999-5bcc-a0fb-164c257b0e68 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.O.muur van het gebouw; 0.50 m uit de Z.O.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 8.606 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 411 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2bd66f3c-6df1-5ed1-a846-bd2b23d5883d |
| station | 11 |
| xrd | 79529.267 |
| yrd | 456979.4576 |
| 37d47076-d909-5cc0-a8ec-b2b85c90d18f | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.50 m o.b.g. (1989). 5.953 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 411 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2bd66f3c-6df1-5ed1-a846-bd2b23d5883d |
| station | 12 |
| xrd | 79602.6336 |
| yrd | 456991.2862 |
| bb935026-49b2-506f-b1ba-37aba5d6f02d | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | IJzeren bout in de op een na bovenste betonnen traptrede; 1.06 m uit de Z.O.kant; 0.06 m uit de N.O.kant.; 33.368 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f698c81c-7a41-5dfb-81dd-9ed5b039ffd7 |
| station | 11 |
| xrd | 76104.5157 |
| yrd | 455009.7564 |
| 49f023e1-c11f-50db-ace6-a483d83ac374 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.45 m o.b.g. (1989). 31.078 m N.A.P. (GPS) (1989).tegelGPS-hoogte(900506) |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f698c81c-7a41-5dfb-81dd-9ed5b039ffd7 |
| station | 12 |
| xrd | 76113.9482 |
| yrd | 455008.417 |
| 4dfbcca0-369b-546f-aa5f-1cd3e342bbda | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.4 m o.b.g. |
| omschrint | 31.240 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 501 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f698c81c-7a41-5dfb-81dd-9ed5b039ffd7 |
| station | 13 |
| xrd | 76107.0216 |
| yrd | 455018.7418 |
| b4e6696d-8625-5911-819a-51b6d1b9a761 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de N.W.muur van het verpleeghuis; 2.40 m uit de N.O.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 1.815 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2ebbe52e-3e46-548f-9633-16e4dce5ab52 |
| station | 11 |
| xrd | 78439.9373 |
| yrd | 450940.8055 |
| 2e5b3a5b-31f9-5181-a8ce-5fd18c589a52 | |
|---|---|
| blad | 309 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.gevel; 7.67 m uit de Z.W.hoek; 1.66 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 503 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2ebbe52e-3e46-548f-9633-16e4dce5ab52 |
| station | 12 |
| xrd | 78400.2701 |
| yrd | 450907.7297 |