RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 93adbeed-95dc-55c1-8520-2be68117aaa2 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1969 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Heliotroopschroef in het W.gedeelte van de ijzeren leuning van de omgang; 0.40 m uit de buitenkant van de N.W.hoek van de leuning (1965). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ace8727b-90ac-54c9-b4fc-4426db46d509 |
| station | 18 |
| xrd | 120477.8569 |
| yrd | 455424.6853 |
| dfa9692d-15d6-56ed-aebd-de47c1ab45e5 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kant van de W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.17 m uit de Z.kant; 1,69 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 202 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ace8727b-90ac-54c9-b4fc-4426db46d509 |
| station | 19 |
| xrd | 120481.7374 |
| yrd | 455409.857 |
| d765bc14-efb5-55a6-b34f-cd9f2a288ff1 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 55.63 m N.A.P. (1994).Stang boven bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d7b6a3e4-b1e5-5cd7-84b8-3001a6c37574 |
| station | 01 |
| xrd | 129433.9587 |
| yrd | 457370.8044 |
| 99168c17-eaee-5cc4-ae9c-90297bfb8612 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de eerste steunbeer van de Z.O.kerkmuur, geteld vanuit het Z.W.; 2.14 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d7b6a3e4-b1e5-5cd7-84b8-3001a6c37574 |
| station | 11 |
| xrd | 129448.5151 |
| yrd | 457371.3489 |
| a19787ea-23c2-52c2-883b-b39af7e3219f | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1974 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kant van het middelste galmgat van de Z.O.torenmuur; 0.32 m uit de binnenkant van de muur; ongeveer 4.00 m boven de vloer (1948). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d7b6a3e4-b1e5-5cd7-84b8-3001a6c37574 |
| station | 12 |
| xrd | 129435.5183 |
| yrd | 457369.5863 |
| fbecb2ad-92fa-5fde-a9e1-1fdeb6493225 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de steunbeer, rechts van de hoofdingang; 1.34 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d7b6a3e4-b1e5-5cd7-84b8-3001a6c37574 |
| station | 13 |
| xrd | 129434.2614 |
| yrd | 457366.6425 |
| 91ef0d06-cf05-5bdd-9f53-5f837119f724 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1977 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout aan de binnenkant van de N.O. torenmuur; 0.10 m ten O. van het middelste galmgat; 1.06 m boven de vloer van de klokkenzolder (1975). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 203 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d7b6a3e4-b1e5-5cd7-84b8-3001a6c37574 |
| station | 14 |
| xrd | 129434.9617 |
| yrd | 457372.2782 |
| ce6a8690-8cfc-5b78-97c2-559741168d85 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99f7e15a-decf-5fdd-a134-31db896b22dc |
| station | 01 |
| xrd | 124909.4409 |
| yrd | 462305.7758 |
| ab574f92-11a8-5cef-91df-86547b6db61b | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 1.47 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99f7e15a-decf-5fdd-a134-31db896b22dc |
| station | 11 |
| xrd | 124913.2438 |
| yrd | 462299.5715 |
| 3c2cf351-79fc-5b87-ab97-245911ad087c | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de steunbeer tussen het middelste en het O.raam aan de Z.zijde van het koor; 1.57 m b.b.g.;1.723 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/99f7e15a-decf-5fdd-a134-31db896b22dc |
| station | 13 |
| xrd | 124938.74 |
| yrd | 462304.5962 |