RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 24c64197-ddea-5ad0-b21d-bd157dd4910f | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.kerkmuur, links van de N.ingang van de kerk; 4.97 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb6fca04-8e7b-51d4-9a4d-ca6605edf087 |
| station | 11 |
| xrd | 124060.01 |
| yrd | 469776.8381 |
| 2d80b9aa-1c00-5e54-b890-8ae2688faa77 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de W.torenmuur; 3.30 m b.b.g.; 1.818 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb6fca04-8e7b-51d4-9a4d-ca6605edf087 |
| station | 12 |
| xrd | 124031.0373 |
| yrd | 469765.8825 |
| 0e8870e7-5ddd-5ca8-9c22-349ce0a8db86 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1969 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.balustrade van de omgang; 0.72 m uit de N.O.hoekpilaster.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb6fca04-8e7b-51d4-9a4d-ca6605edf087 |
| station | 13 |
| xrd | 124039.6992 |
| yrd | 469765.7238 |
| 3051a42f-9c86-5850-b4c8-fae7acf7dcfd | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1969 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.balustrade van de omgang; 1.06 m uit de N.W.hoekspilaster.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb6fca04-8e7b-51d4-9a4d-ca6605edf087 |
| station | 14 |
| xrd | 124032.64 |
| yrd | 469764.6595 |
| c532d567-9dc9-5872-8f60-33d1b5addcbe | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1969 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.balustrade van de omgang; 1.11 m uit de N.W.hoekpilaster.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb6fca04-8e7b-51d4-9a4d-ca6605edf087 |
| station | 15 |
| xrd | 124033.9222 |
| yrd | 469766.2071 |
| 4927e207-58d3-58ef-a514-113816f7c200 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de eerste steunbeer van de N.kerkmuur, geteld vanaf de N.vleugel; 1.97 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 313 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb6fca04-8e7b-51d4-9a4d-ca6605edf087 |
| station | 16 |
| xrd | 124064.1941 |
| yrd | 469777.8473 |
| b983b03d-39e3-5284-8fc5-d198b9b57dba | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 22.10 m b.b.g. (1982).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/33775908-ce98-5019-a3e4-b71f3f029826 |
| station | 01 |
| xrd | 121701.0072 |
| yrd | 470425.8538 |
| e95db263-976b-58b3-89b4-1394284da08d | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.kerkmuur; 0.61 m links van de ingang; 2.70 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/33775908-ce98-5019-a3e4-b71f3f029826 |
| station | 11 |
| xrd | 121701.9257 |
| yrd | 470427.7959 |
| 8644d104-9c4e-5198-9e87-a9b5c3698e37 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.steunbeer van de N.kerkmuur; 0.32 m uit de O.kant; 1.27 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/33775908-ce98-5019-a3e4-b71f3f029826 |
| station | 12 |
| xrd | 121695.3858 |
| yrd | 470425.3508 |
| bd286f67-38b8-5364-95d8-2caa05083b9e | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e80b9b56-87b7-5974-8def-8cc4648bcd23 |
| station | 01 |
| xrd | 130840.9012 |
| yrd | 471467.7212 |