RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 7776b00b-b2ba-5e10-8b26-c32595b83149 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Top. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9b1cbff0-58ff-57fb-856a-9bdf229cdef2 |
| station | 01 |
| xrd | 134984.8744 |
| yrd | 457267.1693 |
| 0904dfa1-02bd-5128-a10d-b3f0b4d81fbf | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de muur van de watertoren, aan de O.zijde; 1.36 m links van de hoofdingang; 3.38 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9b1cbff0-58ff-57fb-856a-9bdf229cdef2 |
| station | 11 |
| xrd | 134990.6331 |
| yrd | 457267.3662 |
| 8b24b947-6940-5e9c-b0e5-7b4e9303b17d | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in het O.vlak van de muur ten N. van de watertoren; 0.37 m uit de N.pilaar; 1.37 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9b1cbff0-58ff-57fb-856a-9bdf229cdef2 |
| station | 12 |
| xrd | 134985.7969 |
| yrd | 457276.1489 |
| 1934a768-d72e-52b8-9705-dd9545ad3653 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | OH: 35.53 m b.b.g. (1983).VOET STANG |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5c099d9b-be4b-5878-a215-86a979ff19fc |
| station | 01 |
| xrd | 137217.8384 |
| yrd | 457449.7694 |
| b751c4f6-dc03-5f79-8671-76425303a004 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur; 7.95 m uit de Z.torenmuur; 2.11 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5c099d9b-be4b-5878-a215-86a979ff19fc |
| station | 11 |
| xrd | 137213.2396 |
| yrd | 457441.1646 |
| c2cefcc3-7bde-5acf-a34c-daa6aae34fe6 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 20 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van de balustrade van het balkon aan de W.zijde van de toren.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5c099d9b-be4b-5878-a215-86a979ff19fc |
| station | 12 |
| xrd | 137215.7277 |
| yrd | 457450.6409 |
| b35a0ce0-d952-5306-9687-9c9a8e49a287 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.torenmuur; 0.20 m uit de Z.muur; 2.04 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5c099d9b-be4b-5878-a215-86a979ff19fc |
| station | 13 |
| xrd | 137215.6996 |
| yrd | 457448.9677 |
| bd74b51b-bade-5729-b08e-0a69dfdb6998 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Top spits. |
| omschrint | OH: 49.32 m b.b.g. (1984).top spits |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a8d62274-4893-57cd-a67b-06a791d42bdc |
| station | 01 |
| xrd | 136725.7066 |
| yrd | 458761.4181 |
| b37598b0-98d0-508e-883b-47b63f7838c6 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.torenmuur, rechts van de deur; 0.39 m uit het N.O.muurvlak; 1.30 m boven het muurtje.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a8d62274-4893-57cd-a67b-06a791d42bdc |
| station | 12 |
| xrd | 136719.3095 |
| yrd | 458762.0316 |
| 3e9c9b7e-51ed-557c-9546-2a5150ca6737 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.steunbeer van de toren; 0.25 m uit de O.kant; 2.30 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a8d62274-4893-57cd-a67b-06a791d42bdc |
| station | 13 |
| xrd | 136723.3703 |
| yrd | 458768.0024 |