RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 221a5195-3df9-5129-bab3-d3016b8b2d23 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 337 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4c93cff6-48e6-5145-b328-a4530bec68a0 |
| station | 01 |
| xrd | 134122.6038 |
| yrd | 464524.7757 |
| 01c0fa75-2a4d-5dda-8d62-2eea2a8920a2 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.steunbeer van de W.torenmuur; 0.22 m uit de Z.kant; 2.49 m b.b.g.; 2.809 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 337 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4c93cff6-48e6-5145-b328-a4530bec68a0 |
| station | 11 |
| xrd | 134121.1915 |
| yrd | 464522.8735 |
| 23dab77a-1b8a-5ad0-af5a-97fd8b78f29f | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.muur van de pastorie, naast de kerk; 0.12 m uit de N.kant; 1.47 m b.b.g.; 1.777 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 337 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4c93cff6-48e6-5145-b328-a4530bec68a0 |
| station | 12 |
| xrd | 134123.6617 |
| yrd | 464518.9572 |
| dd390928-24ef-5268-a461-578eb8dcb8f6 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 41.90 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ebba262-66e4-515b-81c7-98ccbdf98887 |
| station | 01 |
| xrd | 129153.5657 |
| yrd | 464060.9474 |
| 934e0112-600d-5489-be93-46013bd56aaf | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.torenmuur; 0.38 m uit de Z.W.kant van het onderste raam; 3.75 m boven de (gem.) waterlijn.; 3.359 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ebba262-66e4-515b-81c7-98ccbdf98887 |
| station | 11 |
| xrd | 129150.4618 |
| yrd | 464062.1573 |
| 589c5e70-e8be-599d-bc55-67965f7644d3 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.kasteelmuur; 0.44 m ten W. van het eerste raam, ten W. van de ophaalbrug; 0.86 m boven de natuurstenen rand.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ebba262-66e4-515b-81c7-98ccbdf98887 |
| station | 12 |
| xrd | 129157.9872 |
| yrd | 464066.229 |
| 9270d771-8d02-5426-ad38-7aa5ab5c39d8 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.kasteelmuur; 0.10 m uit de O.muur; 1.77 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ebba262-66e4-515b-81c7-98ccbdf98887 |
| station | 13 |
| xrd | 129177.919 |
| yrd | 464053.0639 |
| 0433c3ab-6cd6-5b03-9a1b-ada350d7dc7a | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van de traptoren aan de O.muur van de Z.kasteelvleugel; 0.16 m uit de Z.muur; 1.95 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ebba262-66e4-515b-81c7-98ccbdf98887 |
| station | 14 |
| xrd | 129148.2397 |
| yrd | 464036.8042 |
| fa3e10d9-915e-593d-b608-a60e37b1f013 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/200c1ffb-5cb8-5dae-95de-f327ebdbcda1 |
| station | 01 |
| xrd | 128846.093 |
| yrd | 466420.4718 |
| b7bc0612-c320-59bb-b6ab-68b0a2ade4cc | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 2.26 m uit de Z.O.muur; 2.73 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/200c1ffb-5cb8-5dae-95de-f327ebdbcda1 |
| station | 11 |
| xrd | 128846.8608 |
| yrd | 466414.9496 |