RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| a96c8207-e537-57cc-ba3b-64d4caf02028 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.muur van de bijgebouwen ten N.O. van de watertoren; 0.10 m uit de Z.muur; 3.61 m. b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/200c1ffb-5cb8-5dae-95de-f327ebdbcda1 |
| station | 12 |
| xrd | 128861.1306 |
| yrd | 466439.0986 |
| 67b38e00-f91d-560b-82f6-3155d0b26c40 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Bronzen bout in de W.muur van het huis; 1.45 m uit de N.muur; 1.75 m b.b.g. |
| omschrint | 2.129 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 340 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c94318da-b42b-5669-a626-f168412fd7c4 |
| station | 11 |
| xrd | 138331.8027 |
| yrd | 465762.2704 |
| 5843032a-ff99-5d89-b748-c9d7d1646ba9 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van de paardenstal bij het huis, Egelshoek 4; 6.47 m uit de W.muur; 1.50 m b.b.g.; 1.596 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 340 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c94318da-b42b-5669-a626-f168412fd7c4 |
| station | 12 |
| xrd | 138235.1839 |
| yrd | 465797.3771 |
| 064a53ef-1fc7-5018-88e8-0be6b5ef8ade | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van het huis; 0.53 m uit de O.muur; 1.21 m b.b.g. 1.090 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ad7e468-a4e2-5bdc-999d-7a7298edf8c4 |
| station | 11 |
| xrd | 136889.9352 |
| yrd | 470128.2278 |
| e14583ba-3355-58dd-9e2f-3db523e9803d | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van het muurtje, gelegen ten O. van de O.trap in de middenberm; 0.18 m uit de O.kant; 0.14 m uit de N.kant. |
| omschrint | 2.575 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 341 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/4ad7e468-a4e2-5bdc-999d-7a7298edf8c4 |
| station | 12 |
| xrd | 136930.6946 |
| yrd | 470185.7767 |
| 0ecf71e2-4cd9-56a5-bfdf-f7582e45b4ed | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Messing bout in de N.O.muur van het huis; 0.22 m uit de N.W.muur; 1.65 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 342 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f5851a72-3d04-589f-99ae-3a57d11fed1c |
| station | 11 |
| xrd | 132761.6183 |
| yrd | 462097.2849 |
| 22f1b9e3-3fe9-5c07-a6a1-01227566c8e8 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van het huis Maarsseveensevaart 9; 0.11 m uit de Z.W.muur; 1.42 m b.b.g. 1.390 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 342 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f5851a72-3d04-589f-99ae-3a57d11fed1c |
| station | 12 |
| xrd | 132752.4739 |
| yrd | 462144.2676 |
| a97c08db-f960-58ca-834a-795300288fce | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 0.11 m uit de O.muur; 1.70 m b.b.g. |
| omschrint | 1.460 m N.A.P. (1987).= CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 343 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35838ebd-4b87-50bd-9553-0b15950c2fea |
| station | 11 |
| xrd | 131727.3559 |
| yrd | 464239.5053 |
| 6cea1bb4-f3ff-5b9e-b7b6-53ef7b672ab7 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1992 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de Z.muur van de schuur, gelegen aan de N.kant van het Tienhovenskanaal, ten O. van de brug; 0.09 m uit de W.muur; 0.48 m b.b.g.; -0.195 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 343 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/35838ebd-4b87-50bd-9553-0b15950c2fea |
| station | 12 |
| xrd | 131712.1297 |
| yrd | 464266.4563 |
| ac42c986-1bd9-58da-818f-d0f7e41417af | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van het Z.W.bruggehoofd; 0.11 m uit de Z.W.kant; 0.12 m uit de straatkant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 344 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a13c933d-7b69-5b4a-8052-ff9c98fd82f7 |
| station | 11 |
| xrd | 135026.3988 |
| yrd | 463018.4697 |