RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 4e3bfd77-2461-59a1-83c2-74e4bf94ca90 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.O.muur van het huis; 0.10 m uit de Z.W.muur; 0.56 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 344 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a13c933d-7b69-5b4a-8052-ff9c98fd82f7 |
| station | 12 |
| xrd | 134972.49 |
| yrd | 462976.2091 |
| 9ddcd829-c8a7-51b1-9401-89e976672dd0 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 8 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 41.7523 |
| jaar | 2023 |
| lambda | 5 00 09.05006 |
| maand | 2 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de bovenkant van het N.O.landhoofd van de brug; 0.13 m uit de N.W.kant; 0.12 m uit de N.O.kant. Identiek aan peilmerk 031E0329. |
| omschrint | |
| peilmerk | 031E0329 |
| phi | 52 15 03.27210 |
| punt | 345 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/98ed9514-3eea-5fcb-b78c-c7f32d212b5d |
| station | 13 |
| xrd | 128730.7083 |
| yrd | 473721.3518 |
| fd0c5f9c-210b-5f17-845e-aa787665839e | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 031E0332. |
| peilmerk | 031E0332 |
| phi | |
| punt | 345 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/98ed9514-3eea-5fcb-b78c-c7f32d212b5d |
| station | 15 |
| xrd | 128720 |
| yrd | 473720 |
| 4d5ee8ca-07dc-5dd4-985c-82333d1c7d09 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 031E0338. |
| peilmerk | 031E0338 |
| phi | |
| punt | 345 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/98ed9514-3eea-5fcb-b78c-c7f32d212b5d |
| station | 16 |
| xrd | 128700 |
| yrd | 473690 |
| ea426a2e-cb77-5aab-805f-a1f8af63c411 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 9 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 49.1142 |
| jaar | 2021 |
| lambda | 4 57 57,86312 |
| maand | 4 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 031G0322. |
| omschrint | |
| peilmerk | 031G0322 |
| phi | 52 04 51,68369 |
| punt | 346 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c44c7188-5880-5d71-905e-fb6dc084e458 |
| station | 15 |
| xrd | 126132.5602 |
| yrd | 454833.8383 |
| 0c95238a-9c10-5660-8b8c-fbda2a24cab3 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 031G0323. Definitieve NAP-hoogte zie rekendossier 20020303. |
| peilmerk | 031G0323 |
| phi | |
| punt | 346 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c44c7188-5880-5d71-905e-fb6dc084e458 |
| station | 16 |
| xrd | 126150 |
| yrd | 454830 |
| dd3c2e60-a154-5f4f-adae-a14c15a4b8f2 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 05 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 031G0257. Definitieve NAP-hoogte zie rekendossier 20020303. |
| peilmerk | 031G0257 |
| phi | |
| punt | 346 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c44c7188-5880-5d71-905e-fb6dc084e458 |
| station | 17 |
| xrd | 126110 |
| yrd | 454830 |
| 32bcec48-9070-53b4-924d-6d24183fbbf1 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.muur van de trafo; 0.33 m uit de W.muur; 1.20 m b.b.g. |
| omschrint | -0.452 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 348 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fe310e32-53be-5b51-9eb6-ba209b0bb9ff |
| station | 11 |
| xrd | 132076.1644 |
| yrd | 463238.6335 |
| e4b0b557-a293-54a5-aae4-5aab4d2f0a15 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2001 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de bovenkant van de W.opgaande muur van de brug; 0.20 m uit de N.kant; 0.07 m uit de O.kant.; -1.243 m N.A.P. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 348 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/fe310e32-53be-5b51-9eb6-ba209b0bb9ff |
| station | 12 |
| xrd | 132046.8079 |
| yrd | 463282.4151 |
| 13a7f9dc-dc17-55ef-ba39-b9d1db54854a | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 8 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 42.8904 |
| jaar | 2024 |
| lambda | 5 04 10,84688 |
| maand | 8 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 031F0332. |
| omschrint | |
| peilmerk | 031F0332 |
| phi | 52 10 14,96039 |
| punt | 349 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3b73d06e-c03c-5f2b-8b4f-31b685d8de75 |
| station | 11 |
| xrd | 133278.1797 |
| yrd | 464788.6716 |