RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 470a8c37-ac62-5dfb-a157-13b61faf22c9 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1976 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de bovenkant van de duiker ten Z.W. van het huis; 0.12 m uit de O.kant.; krnt pnt 19903 Kamerik |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 508 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/58b3fdaf-e2b5-5277-9050-83838f972bba |
| station | 13 |
| xrd | 124105.61 |
| yrd | 458160.82 |
| 55f26911-3e48-5f47-aa78-9906bd5c4b1c | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 0.22 m uit de O.muur; 1.53 m b.b.g. |
| omschrint | krn pnt 7701 Kamerik = centrum |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 509 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e4d80522-7bb0-552d-b3ff-e5764c5ed071 |
| station | 11 |
| xrd | 122480.36 |
| yrd | 460235.4 |
| b527d3c2-3bed-53df-8000-1846742c6e7b | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de Z.muur van het huis Oortjespad 5; 0.32 m uit de W.muur; 1.61 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 509 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e4d80522-7bb0-552d-b3ff-e5764c5ed071 |
| station | 13 |
| xrd | 122460.19 |
| yrd | 460288.56 |
| 129694d1-0748-5c56-bb5a-dff4ecd7f1fb | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen waterpasbout met kruis in de bovenkant van de N.W.kant van het Z.O.landhoofd van de brug; 0.08 m uit de Z.O.kant; 0.08 m uit de Z.W.kant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 511 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b312268f-afbe-567a-926d-3ee1641dd617 |
| station | 11 |
| xrd | 122301.1307 |
| yrd | 463849.2562 |
| 18700eb3-f6bb-5be1-b02b-0ef6e2cfe32e | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen bout in het N.O.vlak van de N.W.muur van het N.landhoofd van de brug; 0.84 m uit de N.W.kant; 0.08 m onder de bovenkant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 511 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b312268f-afbe-567a-926d-3ee1641dd617 |
| station | 12 |
| xrd | 122280.0106 |
| yrd | 463856.6644 |
| b033fd17-3436-514e-9fbd-a6c6db0e7eaa | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de meest O.muur van het gemaal; 0.22 m uit de N.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | krn pnt 17505 Kamerik=centrum |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 512 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c1417f20-9277-54e0-b2eb-b22c7d401100 |
| station | 11 |
| xrd | 121218.38 |
| yrd | 456891.7 |
| d8a9872d-c54f-5259-b352-58de1f4f7435 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de betonnen inlaatkoker aan de Z.kant van het gemaal; 0.98 m uit de Z.muur; 0.13 m uit de W.kant. |
| omschrint | krn pnt 32701 Kamerik=centrum |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 513 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a0f77e0e-8ce4-58f6-b9a1-40a3c16f4525 |
| station | 11 |
| xrd | 122680.06 |
| yrd | 456328.05 |
| 8aa854aa-d404-5078-b239-9d5962a6ba7b | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het huis; 0.32 m uit de N.muur; 1.58 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 516 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8324a1b1-ff15-50ba-8285-6c0e1f54f294 |
| station | 11 |
| xrd | 121168.2964 |
| yrd | 450657.9829 |
| 3f86d522-dee8-55df-8fe3-8d22f3d0db7d | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de bovenkant van de W.betonrand van de brug; 0.11 m uit de O.kant; 0.17 m uit de Z.kant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 516 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/8324a1b1-ff15-50ba-8285-6c0e1f54f294 |
| station | 12 |
| xrd | 121192.9864 |
| yrd | 450781.2429 |
| 76da479f-0cdf-50c1-831c-ac0110a96f2f | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van de N.W.keermuur van het gemaal; 0.11 m uit de O.kant; 0.11 m uit de N.kant. |
| omschrint | 1.210 m N.A.P. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 519 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/01dcfd15-b0f0-51d8-9b1a-7688f2933fce |
| station | 11 |
| xrd | 137313.8261 |
| yrd | 451316.4693 |