RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 3f50d6ca-a830-5aa5-9f55-e315850df3df | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 08 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de Z.muur van het huis, Koppeldijk 3; 0.11 m uit de W.muur; 1.26 m b.b.g. 2.538 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 519 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/01dcfd15-b0f0-51d8-9b1a-7688f2933fce |
| station | 12 |
| xrd | 137361.5065 |
| yrd | 451339.7631 |
| 0193d790-d8c3-5538-8f10-e7fd9ffd1a01 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2005 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het huis; 1.66 m uit de N.muur; 0.74 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 521 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/330cfef0-fecb-5423-9a45-49f9a41dfa30 |
| station | 12 |
| xrd | 122212.3138 |
| yrd | 474024.4494 |
| 070254ed-d6b6-50b2-bc97-53fba5c572a8 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.W.muur van het huis; 0.54 m uit de Z.W.muur; 0.54 m b.b.g. |
| omschrint | = CENTRUM = Ronde Venen 25301 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 522 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/efb354b5-e279-5bc3-aac7-633d51d0e904 |
| station | 11 |
| xrd | 120129.6527 |
| yrd | 471936.9953 |
| 0cf17a2a-cb34-5cb0-8e29-24cb16727e2b | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de Z.muur van de trafo; 0.33 m uit de W.muur; 2.81 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 522 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/efb354b5-e279-5bc3-aac7-633d51d0e904 |
| station | 12 |
| xrd | 120271.6315 |
| yrd | 471963.5742 |
| f1a707a3-c450-5478-98d4-a70b1b3c0d79 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van de schuur; 0.22 m uit de O.muur; 0.48 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 523 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/467ca383-0939-587d-b51c-0653ab547f97 |
| station | 11 |
| xrd | 122748.2707 |
| yrd | 471930.06 |
| f8daf0a0-ac4e-5711-b585-278bd3f9a15e | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de O.muur van het huis; 0.14 m uit de N.muur; 1.50 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 523 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/467ca383-0939-587d-b51c-0653ab547f97 |
| station | 12 |
| xrd | 122722.0787 |
| yrd | 471929.7392 |
| 4521da3d-bbcc-5f13-bdb2-5c97ef4145d6 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Bronzen bout met ronde kop en kruis in het Z.W.gedeelte van de brug; 0.37 m uit de W.kant; 0.06 m uit de Z.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 524 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7ae340e2-a07f-548e-b83f-55d833c155cc |
| station | 11 |
| xrd | 124195.1215 |
| yrd | 465809.0436 |
| 99920dd9-92bc-53cf-bc4e-09b5ed7ea81a | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in het N.O.gedeelte van de brug; 0.10 m uit de N.kant; 0.12 m uit de W.kant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 524 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7ae340e2-a07f-548e-b83f-55d833c155cc |
| station | 12 |
| xrd | 124193.7458 |
| yrd | 465827.0298 |
| 45bc6473-81f2-5163-84aa-e19891700580 | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | Messing bout in de bovenkant van het gebouw; 1.05 m uit de W.kant; 5.17 m uit de N.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 525 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/da7afef2-97e7-5b42-b4ee-1b011c38c08f |
| station | 11 |
| xrd | 127399.9412 |
| yrd | 470644.3972 |
| c14790eb-e2b3-5e5d-8cc8-87b01fd0ddaf | |
|---|---|
| blad | 310 |
| dag | 07 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2003 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing bout in de bovenkant van de W.betonbalk van het viaduct; 0.06 m uit de N.kant; 0.24 m uit de O.kant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 525 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/da7afef2-97e7-5b42-b4ee-1b011c38c08f |
| station | 13 |
| xrd | 127422.829 |
| yrd | 470640.9764 |