RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| e8a80c8b-4ac2-54d1-8a44-000511782c27 | |
|---|---|
| blad | 339 |
| dag | 06 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2014 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grondanker ten N.W. van gebouw A; ong. 1,0 m ten W. van de asfaltweg. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 352 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9e937183-2003-5ff9-8e7a-102a6d716b46 |
| station | 15 |
| xrd | 184313.5233 |
| yrd | 465278.658 |
| 3e77c23c-f3c5-5e6d-8f42-76c36223b173 | |
|---|---|
| blad | 339 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2013 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grondanker ten Z.W. van het restaurant ten W. van de watertoren. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 352 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9e937183-2003-5ff9-8e7a-102a6d716b46 |
| station | 16 |
| xrd | 184877.5187 |
| yrd | 465253.6893 |
| 93e27a74-907d-5792-bd39-2f9c2b7d1d64 | |
|---|---|
| blad | 339 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2013 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het betonblok in de betonvloer van de C.V. ruimte op begane grond, onder de schoorsteen met 11 en 02. Is gravitatiepunt; 0,0 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 352 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9e937183-2003-5ff9-8e7a-102a6d716b46 |
| station | 17 |
| xrd | 184481.3558 |
| yrd | 465112.5327 |
| 447d7830-88e4-5f50-a544-a112f3b7d7cf | |
|---|---|
| blad | 339 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2013 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Ondergronds peilmerk 000A2892 in put; ten W. van gebouw A. |
| peilmerk | 000A2892 |
| phi | |
| punt | 352 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9e937183-2003-5ff9-8e7a-102a6d716b46 |
| station | 18 |
| xrd | 184471.71 |
| yrd | 465103.98 |
| e8737b9a-5ca3-5e32-9b07-7bdecbf583f8 | |
|---|---|
| blad | 339 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2013 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 033A0123 in de Z.W. hoek van gebouw A. |
| peilmerk | 033A0123 |
| phi | |
| punt | 352 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9e937183-2003-5ff9-8e7a-102a6d716b46 |
| station | 19 |
| xrd | 184480 |
| yrd | 465090 |
| dc3049bf-cfe9-5d9c-a0f6-9110c2b3a89d | |
|---|---|
| blad | 339 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. 40.668 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 511 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ff77cd71-0ac3-556b-b691-439ccd21234c |
| station | 11 |
| xrd | 187211.7858 |
| yrd | 450889.8893 |
| 7abf1ba3-4554-58c0-84c2-9a428f2d98cb | |
|---|---|
| blad | 339 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. 40.840 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 511 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ff77cd71-0ac3-556b-b691-439ccd21234c |
| station | 12 |
| xrd | 187196.6528 |
| yrd | 450900.9628 |
| ceb8822f-96d2-54ec-b501-f72959cfca57 | |
|---|---|
| blad | 339 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Steen R.D.; 0.00 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 511 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ff77cd71-0ac3-556b-b691-439ccd21234c |
| station | 14 |
| xrd | 187198.9107 |
| yrd | 450902.7754 |
| a1d5484d-9f55-5956-87a6-9940d9e18e38 | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b2d852b3-d5f0-590f-8911-c09818c4c446 |
| station | 01 |
| xrd | 253429.2508 |
| yrd | 450680.8187 |
| a2c773af-d9e2-5dd3-91b3-567751a8ae61 | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.kerkmuur; 1.20 m uit de W.muur; 1.60 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 201 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b2d852b3-d5f0-590f-8911-c09818c4c446 |
| station | 11 |
| xrd | 253429.2594 |
| yrd | 450690.9009 |