RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 834f713b-aa76-50bb-b8e2-1044e9325556 | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.muur van het trafohuis; 0.42 m uit de N.hoek; 1.44 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/abe049f2-77ff-5fd6-95b8-7155693cf28d |
| station | 13 |
| xrd | 251748.6495 |
| yrd | 469554.8533 |
| 434a56d8-f859-5891-aae2-a06aa97b5407 | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | Top spits. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/88397fec-4fca-5af8-9b02-76ffd44a2f82 |
| station | 01 |
| xrd | 258156.0136 |
| yrd | 471228.138 |
| b2750657-1296-518c-b3d3-399e74be2066 | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van het gemeentehuis op de binnenplaats; 0.17 m uit de N.vleugel; 3.28 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/88397fec-4fca-5af8-9b02-76ffd44a2f82 |
| station | 11 |
| xrd | 258161.9311 |
| yrd | 471234.0026 |
| ed6f2c1b-240d-5db9-b47f-69257191fbf4 | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.muur van het gemeentehuis; 0.98 m uit de Z.muur; 2.21 m b.b.g.; 44.330 m N.A.P. (1984). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/88397fec-4fca-5af8-9b02-76ffd44a2f82 |
| station | 12 |
| xrd | 258195.889 |
| yrd | 471216.3272 |
| 2eda6b19-ee55-5821-ab86-a9a53b5d46b7 | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1972 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de lantaarn van de toren, tussen de twee Z.pilaren; 0.45 m uit de Z.buitenkant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/88397fec-4fca-5af8-9b02-76ffd44a2f82 |
| station | 13 |
| xrd | 258156.2609 |
| yrd | 471227.4866 |
| fea2aca0-c6b3-5f2b-9a93-f8e007870144 | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb8f49ca-b44e-58f9-8dd0-950b9acb1f67 |
| station | 01 |
| xrd | 244529.9224 |
| yrd | 452528.5672 |
| 6c1c0aa8-2b28-59d1-af72-72f504755de6 | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Turmbolzen in de Z.W.muur van het portaal van de kerk; 0.54 m links van de ingang; 0.35 m b.b.g. 31.641 m N.A.P. (GPS) (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb8f49ca-b44e-58f9-8dd0-950b9acb1f67 |
| station | 11 |
| xrd | 244494.7756 |
| yrd | 452531.434 |
| 9f7d1714-9e29-5992-927c-925fb220556f | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1992 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Steen met kruis; 0.00 m b.b.g. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb8f49ca-b44e-58f9-8dd0-950b9acb1f67 |
| station | 12 |
| xrd | 244618.1461 |
| yrd | 452607.037 |
| 99d01882-ec93-55ce-b5ae-1fd0cebf0852 | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1992 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. (1992). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb8f49ca-b44e-58f9-8dd0-950b9acb1f67 |
| station | 13 |
| xrd | 244486.488 |
| yrd | 452578.7064 |
| 4c7e03f6-eed6-5667-9549-4d974ecf6c0b | |
|---|---|
| blad | 340 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2002 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | GPS-opstelling. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/eb8f49ca-b44e-58f9-8dd0-950b9acb1f67 |
| station | 61 |
| xrd | 244447.924 |
| yrd | 452551.3117 |