RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 0555fe5a-6ce5-5ea5-93e5-3d0f7685c5a8 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 3.53 m uit de N.muur; 1.50 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ff08f530-a7c5-5b23-b8db-78fb963866d8 |
| station | 11 |
| xrd | 177516.213 |
| yrd | 421535.7259 |
| be89a5c0-de29-590d-a249-74f4471a5ba3 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1966 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de betonnen vloer van de toren; ter hoogte van de galmgaten; 0.87 m van de W.muur; 2.27 m van de N.muur (1966). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ff08f530-a7c5-5b23-b8db-78fb963866d8 |
| station | 12 |
| xrd | 177517.5455 |
| yrd | 421536.6417 |
| 1943b903-0564-599f-b72f-fe32afbc4eca | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.lycene van de doopkapel; 0.15 m uit de N.kant; 1.50 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ff08f530-a7c5-5b23-b8db-78fb963866d8 |
| station | 13 |
| xrd | 177509.1769 |
| yrd | 421527.3053 |
| abb185d3-a9b8-5598-a89f-95eb4a3d4619 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 48.20 m b.b.g. (1986). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b4ba76f-c3e0-5049-93a5-b1e95437a0b9 |
| station | 01 |
| xrd | 160288.7667 |
| yrd | 423657.9396 |
| e8e12cef-16d7-5c01-81fd-2447f2d1c0ff | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.32 m uit de Z.muur; 5.69 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b4ba76f-c3e0-5049-93a5-b1e95437a0b9 |
| station | 11 |
| xrd | 160286.3435 |
| yrd | 423654.9331 |
| 18777f15-636c-593a-92c2-38ae89706870 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.hoeksteunbeer van de kerk; 1.67 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b4ba76f-c3e0-5049-93a5-b1e95437a0b9 |
| station | 12 |
| xrd | 160292.0196 |
| yrd | 423649.7479 |
| 85c659c9-63c4-5f64-a3a0-d7b9747530e8 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de meest O.steunbeer van de Z.kerkmuur; 0.27 m uit de O.kant; 1.41 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 317 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5b4ba76f-c3e0-5049-93a5-b1e95437a0b9 |
| station | 13 |
| xrd | 160315.7452 |
| yrd | 423653.1238 |
| 621f21b9-e89c-5a21-b4b0-b191c2f37c00 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/836bafd5-fc85-592d-bd89-10eaedc6869d |
| station | 01 |
| xrd | 162128.8252 |
| yrd | 423335.8614 |
| 7f21fdfc-040f-5bc5-b102-f7ed5d2edabb | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 3.19 m uit de W.steunbeer; 6.30 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/836bafd5-fc85-592d-bd89-10eaedc6869d |
| station | 11 |
| xrd | 162130.1343 |
| yrd | 423333.2744 |
| c9f9e361-a022-577e-9732-4dfa9c28d21a | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1982 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de W.balustrade van de omgang van de toren; 0.11 m uit de binnenkant van de balustrade; 1.22 m uit de Z.hoekpilaster. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 318 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/836bafd5-fc85-592d-bd89-10eaedc6869d |
| station | 13 |
| xrd | 162126.3681 |
| yrd | 423334.2267 |