RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| fa1a351e-aa18-54d1-b93a-9b09bbfe1aee | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.hoeksteunbeer van de kerk; 0.22 m uit de N.O.kant; 1.40 m b.b.g.; 10.042 m. N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 321 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1de34943-96a0-5abd-a0af-4ef5d7cccfaf |
| station | 13 |
| xrd | 171665.7239 |
| yrd | 423579.5813 |
| fae8e745-e53e-54a6-bc18-0494ba6be312 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de N.zijde van de N.O.steunbeer aan de N.kant van de toren; 0.29 m uit de O.hoek van de steunbeer; 2.00 m b.b.g. |
| omschrint | 10.019 m N.A.P. (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cfab1625-ee9d-5277-9f05-f1114c7130d8 |
| station | 11 |
| xrd | 164213.3511 |
| yrd | 416065.7576 |
| a7ebe82c-4878-5ee9-8f9e-8797ad25574c | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.zijde van de N.O.steunbeer; 0.34 m uit de Z.W.hoek; 0.95 m boven de vloer van de klokkenzolder (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cfab1625-ee9d-5277-9f05-f1114c7130d8 |
| station | 12 |
| xrd | 164214.1344 |
| yrd | 416064.6198 |
| b3f63399-e18e-5830-9a6f-081bc8c8cca4 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1991 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.gevel van de kerk; 0.34 m uit de O.kant; 1.67 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cfab1625-ee9d-5277-9f05-f1114c7130d8 |
| station | 13 |
| xrd | 164202.0091 |
| yrd | 416068.3204 |
| beb91bbb-f14d-5a56-9dff-d239dd801007 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1991 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | OH: 33.54 m N.A.P. = bovenkant toren (1987). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 322 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/cfab1625-ee9d-5277-9f05-f1114c7130d8 |
| station | 61 |
| xrd | 164220.503 |
| yrd | 416080.8544 |
| 13de7b3b-1701-512a-a039-7e3ee13cf381 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/97e74f11-b575-5b7a-ac1f-7d2d895a4f1a |
| station | 01 |
| xrd | 172525.3478 |
| yrd | 420438.1937 |
| a808357b-cba1-5438-a39d-4670747a3914 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.52 m uit de N.muur; 2.16 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/97e74f11-b575-5b7a-ac1f-7d2d895a4f1a |
| station | 11 |
| xrd | 172521.3576 |
| yrd | 420441.4451 |
| 185ca378-7718-50fb-a48c-b0f29a87f56d | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.steunbeer van de doopkapel; 1.56 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 323 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/97e74f11-b575-5b7a-ac1f-7d2d895a4f1a |
| station | 12 |
| xrd | 172525.2789 |
| yrd | 420450.1903 |
| c6edbd54-826b-5387-9c58-e5a5b7783d3c | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0008407e-e950-567d-a170-20048240ac8f |
| station | 01 |
| xrd | 174739.871 |
| yrd | 420807.4488 |
| b50cd5f2-e60b-5bdb-bf57-84163beae75c | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.steunbeer van de toren; 2.16 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0008407e-e950-567d-a170-20048240ac8f |
| station | 11 |
| xrd | 174738.8256 |
| yrd | 420809.5944 |