RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 08e67fef-f488-5468-b51f-59d43c0499ca | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ac7f767c-0ba6-5175-a80e-41b7bffe02ad |
| station | 01 |
| xrd | 177667.0942 |
| yrd | 419371.5821 |
| b626f6b7-b8cb-515e-9a74-d78822369af0 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 2.26 m uit de W.muur; 2.50 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ac7f767c-0ba6-5175-a80e-41b7bffe02ad |
| station | 11 |
| xrd | 177666.6991 |
| yrd | 419367.7618 |
| f91f1b69-9994-5bfd-b8fb-90cae025c40f | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de eerste steunbeer van de Z.kerkmuur, geteld vanaf het W.; 0.29 m uit de W.kant; 2.30 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ac7f767c-0ba6-5175-a80e-41b7bffe02ad |
| station | 12 |
| xrd | 177682.0839 |
| yrd | 419369.9333 |
| a1db12dd-ec60-5b02-a694-65c60bf64205 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 41.97 m b.b.g. (1982). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/62962112-e6f9-5f85-946b-20a6046027d8 |
| station | 01 |
| xrd | 179599.2354 |
| yrd | 420421.3827 |
| 53513f8a-465c-5583-82da-6f65e9d7bc4d | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de tweede steunbeer van de O.kerkmuur, geteld vanaf het Z.; 0.23 m uit de N.kant; 1.56 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/62962112-e6f9-5f85-946b-20a6046027d8 |
| station | 11 |
| xrd | 179604.7544 |
| yrd | 420428.6943 |
| 98a47b7c-bb84-5487-957f-0c68ca072c9b | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.muur van de O.uitbouw aan de kerk; 2.87 m uit de N.muur; 2.59 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/62962112-e6f9-5f85-946b-20a6046027d8 |
| station | 12 |
| xrd | 179603.6464 |
| yrd | 420443.4548 |
| aff886ff-6173-5dc6-b7ad-6d99e211937d | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9d3ab91d-0a28-5168-8611-ec2d3c89cd85 |
| station | 01 |
| xrd | 174994.6082 |
| yrd | 422374.0874 |
| 96e3940f-8243-51c1-8a0c-39c839ac87f6 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de vierde lycene van de N.kerkmuur, geteld vanaf het W.; 0.19 m uit de W.kant; 2.95 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9d3ab91d-0a28-5168-8611-ec2d3c89cd85 |
| station | 11 |
| xrd | 175007.8264 |
| yrd | 422381.524 |
| 000c9b77-c889-5235-ba2b-c81d0476db4b | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.torenmuur; 0.33 m uit de W.muur; 2.10 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9d3ab91d-0a28-5168-8611-ec2d3c89cd85 |
| station | 12 |
| xrd | 174992.1381 |
| yrd | 422376.2919 |
| 23917ece-406e-5f7d-b107-287a084ade71 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Voet kruis. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ae437c86-449e-511b-aeb3-0ff39cefe48c |
| station | 01 |
| xrd | 172803.3148 |
| yrd | 424388.0137 |