RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| b7aa2bef-81ce-5188-9412-ed654ac36189 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de W.kerkmuur; 2.22 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 324 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0008407e-e950-567d-a170-20048240ac8f |
| station | 12 |
| xrd | 174734.4338 |
| yrd | 420808.0993 |
| c03bf0e9-7466-5580-ba5e-db7331efbdec | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 32.77 m b.b.g.; 31.19 m boven 12 (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/839b3002-bbc1-5ac1-86bf-825d40f07752 |
| station | 01 |
| xrd | 172537.0983 |
| yrd | 422164.2473 |
| a702ef01-6cd9-5963-ae55-6476874552e7 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de O.torenmuur; 0.39 m uit de N.muur; 2.82 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/839b3002-bbc1-5ac1-86bf-825d40f07752 |
| station | 11 |
| xrd | 172539.0841 |
| yrd | 422166.5128 |
| 232a0a88-6320-5826-8acb-bad40a400817 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de tweede lycene van de W.kerkmuur, geteld vanaf het Z., rechts van de ingang; 0.38 m uit de Z.kant; 1.58 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 325 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/839b3002-bbc1-5ac1-86bf-825d40f07752 |
| station | 12 |
| xrd | 172512.9299 |
| yrd | 422151.2953 |
| 238091fa-7e1d-568a-9dd2-73dc84e6887e | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7d1f6520-d7b0-5355-8a53-80850701d0ce |
| station | 01 |
| xrd | 179723.5881 |
| yrd | 417288.4667 |
| 6038106d-4dff-5792-9ead-865d13a47364 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de W.torenmuur; 0.44 m uit de N.kant; 1.60 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7d1f6520-d7b0-5355-8a53-80850701d0ce |
| station | 11 |
| xrd | 179719.7442 |
| yrd | 417290.8717 |
| 1b1506e0-0028-5b14-b97a-0f4dca1d72b3 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de tweede steunbeer van de N.kerkmuur, geteld vanaf het W.; 0.23 m uit de Z.kant; 1.80 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7d1f6520-d7b0-5355-8a53-80850701d0ce |
| station | 12 |
| xrd | 179730.8703 |
| yrd | 417298.8187 |
| 3eb481ab-4cbd-5808-b1c5-388170de6fe1 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 44.70 m b.b.g. (1982). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d7c180e0-90b2-588a-afb5-3668f1933ca9 |
| station | 01 |
| xrd | 179390.2041 |
| yrd | 419094.9353 |
| e0c33676-72b7-5a35-bd9e-64d2cbac5dae | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.muur van het oude gemeentehuis; 0.53 m uit de W.muur; 1.96 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d7c180e0-90b2-588a-afb5-3668f1933ca9 |
| station | 11 |
| xrd | 179374.5416 |
| yrd | 419057.8773 |
| 0b8c97ad-59b8-59c2-9029-fe1ef6a0a2e8 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.hoeksteunbeer aan de Z.kant van de kerk; 0.64 m uit de N.W.kant; 0.60 m b.b.g.; 11.510 m N.A.P. (1997). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 327 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d7c180e0-90b2-588a-afb5-3668f1933ca9 |
| station | 12 |
| xrd | 179379.9389 |
| yrd | 419072.5544 |