RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 544ee045-b463-5f5a-be10-0c6e1a6d1a5d | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.16 m uit de W.torenmuur; 1.39 m b.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ae437c86-449e-511b-aeb3-0ff39cefe48c |
| station | 11 |
| xrd | 172801.4645 |
| yrd | 424385.9526 |
| f4fa231b-14d6-5c29-8e49-3f5359ec5710 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest O.steunbeer van de Z.zijbeuk van de kerk; 1.50 m b.b.g. 9.616 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 331 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ae437c86-449e-511b-aeb3-0ff39cefe48c |
| station | 12 |
| xrd | 172815.4728 |
| yrd | 424383.6305 |
| 55590eee-9510-5f19-9f4d-ffec5a2bf7a7 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.W.gevel van het huis; 1.53 m uit de N.hoek; 0.85 m b.b.g. |
| omschrint | = CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b045b847-e2a3-56d6-84fd-6996cb2b3052 |
| station | 11 |
| xrd | 163181.9407 |
| yrd | 406184.2053 |
| 3aa4bb49-4cf6-5eac-b775-42ca3a3d26a0 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.gevel van de stal bij Hogeweg 1a; 0.22 m uit de Z.hoek; 1.44 m b.b.g.; 9.886 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 332 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b045b847-e2a3-56d6-84fd-6996cb2b3052 |
| station | 12 |
| xrd | 163294.0323 |
| yrd | 406176.875 |
| bb40ff92-13f3-5324-94a5-14fa885961d4 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de Z.muur van het huis, tussen de ramen; 5.38 m uit de Z.O.hoek; 1.46 m b.b.g. |
| omschrint | = CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 333 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/55775aa2-fcf0-5c2a-892c-ae2b4cb02808 |
| station | 11 |
| xrd | 163101.882 |
| yrd | 403537.5841 |
| fa968b02-859b-5baf-8ee9-6f1bb959922b | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van de stal; 0.50 m uit de O.kant; 1.47 m b.b.g.; 10.833 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 333 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/55775aa2-fcf0-5c2a-892c-ae2b4cb02808 |
| station | 12 |
| xrd | 163070.1773 |
| yrd | 403548.7557 |
| a5ca5284-f314-5d64-915e-97fe9f1789f6 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de O.gevel van het huis; 2.90 m uit de N.hoek; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | = CENTRUM |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 334 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/11345c84-d8f0-52fb-bb0a-c07b5d7d72d2 |
| station | 11 |
| xrd | 160178.934 |
| yrd | 410225.3583 |
| 499117e2-a96d-56ee-8be9-34e769ae5223 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 09 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.gevel van de stal; 8.94 m uit de N.hoek; 1.23 m b.b.g.; 8.178 m N.A.P. (GPS) (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 334 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/11345c84-d8f0-52fb-bb0a-c07b5d7d72d2 |
| station | 12 |
| xrd | 160168.9456 |
| yrd | 410241.261 |
| 76c77686-c262-54fb-b89e-aabc4a488b06 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 045H0283. |
| peilmerk | 045H0283 |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6cef535e-8be0-5f0e-8ab2-0f610951ce77 |
| station | 14 |
| xrd | 178860 |
| yrd | 400560 |
| 2cf79de8-1826-5aaa-8d04-c80f3464df59 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 25 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 045H0285. |
| peilmerk | 045H0285 |
| phi | |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6cef535e-8be0-5f0e-8ab2-0f610951ce77 |
| station | 15 |
| xrd | 178450 |
| yrd | 400500 |