RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 6954d64c-fb32-5036-8018-5f561f88d54e | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1993 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het gasstation; 6.63 m uit de N.kant; 1.15 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 509 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5bd0db10-2fb3-5b09-b332-ca8b12989f7b |
| station | 11 |
| xrd | 172693.406 |
| yrd | 407873.044 |
| 50914de3-1a41-58a4-bcd0-de950039d0b5 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Bronzen bout in de N.O.muur van de schuur; 0.22 m uit de Z.O.muur; 1.93 m b.b.g. |
| omschrint | 11.589 m N.A.P. (GPS) (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 516 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0f24d507-597f-53cd-8b5c-9aacd56f067c |
| station | 12 |
| xrd | 165715.5968 |
| yrd | 414056.9302 |
| 06bdc053-d290-53de-ac17-420b7d7c6bb5 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 1.77 m uit de W.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 523 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/77e41d9d-f83d-5871-b191-e7fcd172f4ec |
| station | 11 |
| xrd | 170093.393 |
| yrd | 423720.943 |
| 82a02490-6b11-5340-a1ba-7a433a05d3e8 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Bronzen bout in de bovenkant van de N.W.betonrand van het N.O.landhoofd van het viaduct; 0.18 m uit de N.W.kant; 0.21 m uit de Z.W.kant. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 527 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6e38b1c3-e300-544a-a285-918f4fbe4c9b |
| station | 11 |
| xrd | 171391.43 |
| yrd | 418752.285 |
| 391e9c43-43bf-53f4-ac6b-e89efb109d12 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 0.15 m uit de O.muur; 1.30 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 528 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3ab690cb-126a-574b-9e2d-5aad6b44a028 |
| station | 11 |
| xrd | 176626.447 |
| yrd | 419196.59 |
| 6b8d774d-0474-539b-b2bd-d11b253e1a2d | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.muur van het huis; 0.27 m uit de O.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | 18.090 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 530 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/12affec5-01c5-58f4-b319-4148eb7d5640 |
| station | 11 |
| xrd | 174512.908 |
| yrd | 416461.509 |
| dad83c6d-8605-5003-ba73-1f5ef5af8ee9 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1991 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Tegel; 0.40 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 530 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/12affec5-01c5-58f4-b319-4148eb7d5640 |
| station | 12 |
| xrd | 174519.0025 |
| yrd | 416462.0083 |
| e0124150-bad8-5e9f-a04c-421adc557460 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.O.muur van de schuur; 2.78 m uit de Z.W.muur; 1.25 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 535 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7621716e-2871-57bb-9e64-a1dee8185430 |
| station | 11 |
| xrd | 176190.008 |
| yrd | 412155.489 |
| 62c7e36c-774b-5f6c-a787-fab76224dda3 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van de windmolen; 0.21 m uit de Z.W.muur; 1.40 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 536 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/9053b1d7-03d2-5a04-92ae-1bbbd1924ab6 |
| station | 11 |
| xrd | 175307.548 |
| yrd | 410220.94 |
| c1db9eb2-5cbc-5a0a-9bdf-a6e422fcbc04 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het huis; 3.82 m uit de Z.muur; 1.25 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 537 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1855dbe5-12f0-56a0-ab2c-2e3d483b55ce |
| station | 11 |
| xrd | 179488.543 |
| yrd | 410530.491 |