RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 6270231a-a8a2-51e2-83bf-37f1c10f4cee | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 65.6056 |
| jaar | 2021 |
| lambda | 5 43 52,49637 |
| maand | 2 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 045H0284. |
| omschrint | |
| peilmerk | 045H0284 |
| phi | 51 35 31,96817 |
| punt | 335 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/6cef535e-8be0-5f0e-8ab2-0f610951ce77 |
| station | 16 |
| xrd | 178841.0458 |
| yrd | 400423.898 |
| 759996af-d4fe-5e34-9f69-fd78d4c726af | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 045F0261. |
| peilmerk | 045F0261 |
| phi | |
| punt | 337 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/32441a8e-bcf0-5fca-8f29-a458a0897c30 |
| station | 14 |
| xrd | 175630 |
| yrd | 414210 |
| 9569a7b4-8f17-539d-a8f1-8f4588d9f312 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 02 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 045F0260. |
| peilmerk | 045F0260 |
| phi | |
| punt | 337 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/32441a8e-bcf0-5fca-8f29-a458a0897c30 |
| station | 15 |
| xrd | 175590 |
| yrd | 414280 |
| b0acbd8e-d2d8-52b0-ac37-066db21386a4 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 60.4915 |
| jaar | 2021 |
| lambda | 5 41 11,18580 |
| maand | 3 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 045F0262. |
| omschrint | |
| peilmerk | 045F0262 |
| phi | 51 42 59,03987 |
| punt | 337 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/32441a8e-bcf0-5fca-8f29-a458a0897c30 |
| station | 17 |
| xrd | 175679.1922 |
| yrd | 414226.2136 |
| cc50ee6a-3667-55fb-b17f-088cf85638d6 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 045E0262. |
| peilmerk | 045E0262 |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e7750933-a196-53ea-b648-c161ec2379f6 |
| station | 14 |
| xrd | 164450 |
| yrd | 416800 |
| 2d4da901-5922-58f9-b417-5b2a962aa4af | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 10 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 045E0260. |
| peilmerk | 045E0260 |
| phi | |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e7750933-a196-53ea-b648-c161ec2379f6 |
| station | 15 |
| xrd | 164270 |
| yrd | 416780 |
| ac60d26b-4f5c-5374-9f42-d907847fd03c | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 28 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 52.0179 |
| jaar | 2012 |
| lambda | 5 31 25,25061 |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de steen R.D.; 0.0 m b.b.g. Identiek aan peilmerk 045E0261. |
| omschrint | |
| peilmerk | 045E0261 |
| phi | 51 44 24,34767 |
| punt | 338 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e7750933-a196-53ea-b648-c161ec2379f6 |
| station | 16 |
| xrd | 164426.5831 |
| yrd | 416828.8272 |
| aabb2bc6-b45d-5e60-9aae-e732761afa45 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 1 |
| h | 58.8123 |
| jaar | 2022 |
| lambda | 5 32 51,06857 |
| maand | 06 |
| omschrext | Bronzen kernnetbout in de bovenkant van de W.betonrand van het Z.landhoofd van het viaduct; 0.10 m uit de Z.kant; 0.10 m uit de O.kant. Identiek aan peilmerk 045G0293. |
| omschrint | |
| peilmerk | 045G0293 |
| phi | 51 38 03,64757 |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1612ef33-eb12-5d42-8cfe-2e74a79d919c |
| station | 11 |
| xrd | 166099.0859 |
| yrd | 405067.1987 |
| 5786278f-29c6-5d7c-9462-09c96a7c6319 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 045G0294. |
| peilmerk | 045G0294 |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1612ef33-eb12-5d42-8cfe-2e74a79d919c |
| station | 12 |
| xrd | 166100 |
| yrd | 405100 |
| c59ec7bf-b387-5054-945a-28c3aa5b6781 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2007 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Peilmerk 045G0292. |
| peilmerk | 045G0292 |
| phi | |
| punt | 339 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1612ef33-eb12-5d42-8cfe-2e74a79d919c |
| station | 13 |
| xrd | 166100 |
| yrd | 405260 |