RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 34d3db7c-ea67-5b88-8261-3cdc942ea508 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.O.muur van het huis; 0.45 m uit de N.W.muur; 1.10 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 538 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/856d1f88-86ea-5468-b473-9cc93ec2e7d4 |
| station | 11 |
| xrd | 177253.632 |
| yrd | 409134.106 |
| da4f2839-4582-540e-8c8a-91f5b79aa2f7 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het huis; 0.10 m uit de Z.muur; 1.10 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 539 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2253f464-456b-50b4-b970-5e7165ce3f98 |
| station | 11 |
| xrd | 174799.523 |
| yrd | 408117.914 |
| a6baeb5d-2690-51f5-a337-5fa8afb3a3d9 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing schroefplug in de bovenkant van de kazemat 519; 2.70 m uit de Z.W.muur; 2.20 m uit de N.W.muur. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 540 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ac76404d-f736-5877-8d5c-af311e022867 |
| station | 11 |
| xrd | 179336.434 |
| yrd | 408147.089 |
| cb56b75e-58b0-5bd1-b9e5-d076d708f245 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Messing schroefplug in de bovenkant van kazemat 520; 2.05 m uit de Z.W.muur; 2.35 m uit de N.W.muur.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 540 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ac76404d-f736-5877-8d5c-af311e022867 |
| station | 12 |
| xrd | 179347.853 |
| yrd | 408219.945 |
| 5c5f7de9-564e-5576-a995-865ffbd0053b | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de N.O.muur van de stal; 0.16 m uit de Z.O.muur; 1.20 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 541 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/e917331b-03d3-5944-8238-b8b2df4ce918 |
| station | 11 |
| xrd | 179465.178 |
| yrd | 405303.787 |
| b2fa4de2-ef6c-5d9e-9d72-33198763855d | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het huis; 1.65 m uit de N.muur; 1.20 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 542 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/0ebacde6-30cc-564c-8805-de7d5a206286 |
| station | 11 |
| xrd | 177368.37 |
| yrd | 404586.527 |
| 027c269b-ac8d-55ed-a061-edaa95c1b1c0 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Messing bout in de Z.muur van het huis; 3.35 m uit de W.muur; 1.55 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 543 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1284429c-9b1f-58a1-860c-e1c1e9b90573 |
| station | 11 |
| xrd | 162020.244 |
| yrd | 409004.923 |
| e6d21d89-fe7a-52db-beaf-a49135fae496 | |
|---|---|
| blad | 450 |
| dag | 24 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2000 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Messing bout in de betonnen bovenkant van het sluisje; 0.21 m uit de W.kant; 0.11 m uit de Z.kant. |
| omschrint | 8.230 m N.A.P. (GPS) (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 544 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d58b897d-0113-5abe-ba37-3422c541d341 |
| station | 11 |
| xrd | 165097.909 |
| yrd | 405823.406 |
| 7fec71e5-2f97-54a7-b0af-4aca34f2731d | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7a350a39-e5e2-5d54-b478-fc350a8aacaf |
| station | 01 |
| xrd | 145682.9915 |
| yrd | 424828.4058 |
| 6b448ada-4a5b-5c70-a8f7-06e2e26e400f | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.torenmuur; 0.66 m links van de ingang; 2.00 m b.b.g.; 6.145 m N.A.P. (1993). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7a350a39-e5e2-5d54-b478-fc350a8aacaf |
| station | 11 |
| xrd | 145676.2218 |
| yrd | 424828.3614 |