RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| c7a5bee1-3d43-5747-8f2a-5a8e5c989e6b | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1966 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de betonnen dorpel van het middelste galmgat van de O.torenmuur; 0.10 m uit de buitenkant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3c91ad04-7d7b-5c5f-99ff-dfdbe9e01efc |
| station | 14 |
| xrd | 158160.3762 |
| yrd | 415788.4656 |
| 537b88e5-c521-5537-8619-f7983cf82be4 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 38.99 m N.A.P. (1988).stang b. knop |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c760ee67-d558-55fd-ba1e-5d79ec8d5b89 |
| station | 01 |
| xrd | 143789.2661 |
| yrd | 417803.6842 |
| a1ae91c6-d2ed-5c26-87dd-1c6bba3bd73c | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.torenmuur; 1.26 m uit de Z.W.muur; 1.67 m b.b.g.; 5.709 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c760ee67-d558-55fd-ba1e-5d79ec8d5b89 |
| station | 11 |
| xrd | 143790.053 |
| yrd | 417799.9686 |
| 53b3e570-231d-545d-8852-2235693d315a | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.kerkmuur; 0.93 m uit de Z.W.muur; 1.78 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 207 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/c760ee67-d558-55fd-ba1e-5d79ec8d5b89 |
| station | 12 |
| xrd | 143798.414 |
| yrd | 417803.8573 |
| 94883826-44c0-5418-af90-a468aa4e6b14 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven open bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f0617b83-0d00-582d-b00e-5a5fc0b0e6d2 |
| station | 01 |
| xrd | 151576.7792 |
| yrd | 420358.8142 |
| 676f255e-580a-5b73-a940-a6f4a64f8aa3 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 0.87 m uit de W.muur; 3.10 b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f0617b83-0d00-582d-b00e-5a5fc0b0e6d2 |
| station | 11 |
| xrd | 151575.5513 |
| yrd | 420355.2093 |
| 9841f1a6-eb68-5cc4-992f-fa54887ad080 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 0.56 m uit de W.muur; 1.60 m b.b.g.; 5.932 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f0617b83-0d00-582d-b00e-5a5fc0b0e6d2 |
| station | 12 |
| xrd | 151588.2975 |
| yrd | 420330.8513 |
| 3fd463b4-f12f-519c-b914-b9e9a5ccf62c | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1966 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de dorpel van het Z.galmgat van de toren; 0.36 m uit de binnenkant; 0.68 m vanaf de O. opgaande muur (1966). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f0617b83-0d00-582d-b00e-5a5fc0b0e6d2 |
| station | 13 |
| xrd | 151577.8373 |
| yrd | 420356.2441 |
| fcc47c4e-ec4f-5123-a14f-3549b008cf3d | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1966 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.muur van de pastorie, tussen de ramen, rechts van de deur; 1.96 m b.b.g. (1946). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 208 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f0617b83-0d00-582d-b00e-5a5fc0b0e6d2 |
| station | 14 |
| xrd | 151651.8371 |
| yrd | 420323.9141 |
| 10523566-f301-5d56-ade7-0bb7aae88f36 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 29 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Voet kruis. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/d0c78b11-b915-5f7b-841a-ada4d9a8fa4e |
| station | 01 |
| xrd | 157217.6077 |
| yrd | 404355.7713 |