RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 63d14e15-4c9f-5f70-a0bf-27bcb1833a16 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 30 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout ong. in het midden van de Z.balustrade van het Z.W.hoekbalkon; 0.09 m van uit de binnenkant; 1.44 m uit de hoekpinakel. 50.974 m N.A.P. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 204 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/307f88ba-7314-5bdf-aa71-fbc6216852b7 |
| station | 20 |
| xrd | 149502.2542 |
| yrd | 411024.2503 |
| 2da6245e-df09-5449-a3c6-68c81d4b9fa3 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Stang boven makelaar. |
| omschrint | OH: 41.25 m N.A.P. (1988).Stang b. mak |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ab095bbd-116d-5722-a132-408cff558c77 |
| station | 01 |
| xrd | 140715.4956 |
| yrd | 411448.6342 |
| 4ff22951-10e5-52d0-bf1e-bd3ea7acac6b | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.torenmuur; 6.63 m uit de O.muur; 2.07 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ab095bbd-116d-5722-a132-408cff558c77 |
| station | 11 |
| xrd | 140713.4316 |
| yrd | 411444.4052 |
| 3b19b688-d436-558c-a3de-a421bb1cfdf2 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 17 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 0.35 m uit de O.muur; 2.16 m b.b.g.; 6.921 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ab095bbd-116d-5722-a132-408cff558c77 |
| station | 12 |
| xrd | 140700.7581 |
| yrd | 411437.4192 |
| f842ed97-d9b3-52e7-8727-1bdf176ddf3f | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1988 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het Z.gedeelte van het betonnen platform van de toren; 0.97 m uit de buitenkant.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ab095bbd-116d-5722-a132-408cff558c77 |
| station | 13 |
| xrd | 140716.2487 |
| yrd | 411445.9793 |
| 7f3a6c7c-4597-56af-81e2-8608020b7202 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 01 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1966 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het N.gedeelte van het betonnen platform van de toren; 0.98 m uit de buitenkant.; vastl 4 = 4 = 14 |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 205 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/ab095bbd-116d-5722-a132-408cff558c77 |
| station | 14 |
| xrd | 140714.7272 |
| yrd | 411451.2764 |
| 77f54e14-9d72-5432-af3c-eac7cb334540 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3c91ad04-7d7b-5c5f-99ff-dfdbe9e01efc |
| station | 01 |
| xrd | 158158.1764 |
| yrd | 415787.8756 |
| 2df039ce-3cf9-5507-a9a2-deaa82811331 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 2.04 m uit de Z.muur; 2.01 m boven het bordes.; 8.519 m N.A.P. (1989). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3c91ad04-7d7b-5c5f-99ff-dfdbe9e01efc |
| station | 11 |
| xrd | 158157.3189 |
| yrd | 415783.9103 |
| 7c3ca94b-e2f3-56d8-bec7-f838ea77dce0 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.kerkmuur; 1.57 m uit de Z.muur; 2.49 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3c91ad04-7d7b-5c5f-99ff-dfdbe9e01efc |
| station | 12 |
| xrd | 158164.0114 |
| yrd | 415778.5491 |
| 54963d25-7f9b-52ac-841b-f63e0724efc5 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 16 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1983 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de betonnen dorpel van het middelste galmgat van de W.torenmuur; 0.10 m uit de buitenkant. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 206 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/3c91ad04-7d7b-5c5f-99ff-dfdbe9e01efc |
| station | 13 |
| xrd | 158156.0463 |
| yrd | 415787.2514 |