RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 712722bd-3a89-5196-bbc7-f83699b70602 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.O.steunbeer van de Z.O.torenmuur; 0.32 m uit de Z.W.kant; 1.52 m b.b.g.; 8.035 m N.A.P. (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 308 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/1a5104b1-09f0-59b7-9eb7-31489dc907f9 |
| station | 12 |
| xrd | 158586.945 |
| yrd | 424212.8274 |
| 7e5fbd83-b9ab-5b87-a23d-e597baafb1c2 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Voet stang met vlaggenkatrol op de Z.W.toren. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f009cdf6-562a-5be9-9e6c-40c750004ecf |
| station | 01 |
| xrd | 158743.3363 |
| yrd | 407436.841 |
| 759ad825-28c3-5bec-a58c-2b7415c159e3 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 31 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in betontegel; 0.60 m o.b.g. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f009cdf6-562a-5be9-9e6c-40c750004ecf |
| station | 12 |
| xrd | 158788.9405 |
| yrd | 407412.7072 |
| b957d56d-b23c-55d2-b18c-165f660b2171 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de O.muur van het kasteel; 0.88 m uit de Z.muur; 1.20 m boven het bordes. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f009cdf6-562a-5be9-9e6c-40c750004ecf |
| station | 13 |
| xrd | 158768.8233 |
| yrd | 407441.7065 |
| 42b75cd5-a147-5c97-991f-954fc64013b8 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 12 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.muur van het poortgebouw; 0.22 m ten O. van de ingang; 1.16 m boven de brug.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 309 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f009cdf6-562a-5be9-9e6c-40c750004ecf |
| station | 14 |
| xrd | 158709.3342 |
| yrd | 407425.8753 |
| 963b4e99-76e5-55f5-9888-23d9d500ea60 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Voet kruis van de dakruiter. |
| omschrint | OH: 37.85 m N.A.P. (1996).Voet kruis |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/289f3ee3-6cc5-53eb-be84-58cb8d58310e |
| station | 01 |
| xrd | 144149.9935 |
| yrd | 408053.2482 |
| 7af91ab8-bf0d-5235-923f-8e2cf82db769 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de meest W.steunbeer van de Z.kerkmuur; 2.15 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/289f3ee3-6cc5-53eb-be84-58cb8d58310e |
| station | 11 |
| xrd | 144136.5828 |
| yrd | 408033.5961 |
| 0ee17452-184f-5c45-a5d4-8043658e3316 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.steunbeer, links van de hoofdingang; 0.32 m uit de Z.O.kant; 2.13 m b.b.g.; 8.329 m N.A.P. (GPS) (1988). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 310 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/289f3ee3-6cc5-53eb-be84-58cb8d58310e |
| station | 12 |
| xrd | 144138.478 |
| yrd | 408024.106 |
| 58ee1e7a-727b-5a69-891e-e5620f51f5a4 | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Top van de naald. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f4182215-c93a-5194-a3cd-d24535a1ee18 |
| station | 01 |
| xrd | 148477.8219 |
| yrd | 412242.0537 |
| 36ca037f-9101-5b5a-9805-63847e511c3d | |
|---|---|
| blad | 459 |
| dag | 11 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1999 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.O.torenmuur; 0.45 m uit de N.O.muur; 2.80 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 312 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/f4182215-c93a-5194-a3cd-d24535a1ee18 |
| station | 11 |
| xrd | 148483.4993 |
| yrd | 412241.6707 |